Vztahy

Vlastní tchán mě sexuálně obtěžuje!

Často slýchám od kamarádek, jaké mají problémy s tchyní... Je protivná, kecá jim do vedení domácnosti či výchovy dětí a ony jsou z toho vedle.

Chápu je. Nedovedu si představit, že bych měla tchyni, která by mi lezla tak děsivě na nervy jako mým přítelkyním, a určovala mi, co je správné a co není, co mám dělat, co vařit, nebo jak přebalovat dcerku.

 

Maminka mého muže však zemřela ještě před tím, než jsme se s Milošem seznámili, takže já byla těchto situací ušetřená.

 

A tchán? Ten od nás bydlel přes dvě stě kilometrů, čili i zde byly vztahy jaksi chladnější díky velké vzdálenosti...

 

Ale to bývalo.

Před měsícem si totiž pronajal kvůli práci byt u nás ve městě. Situace se pochopitelně okamžitě změnila. Jeho návštěvy u nás se rapidně zvýšily a asi proto, že žil sám, začal k nám chodit hodně často.

Nemyslete si však, že mi to vadilo!

Kdepak, byla jsem naopak moc ráda, že má malá dědečka, který si ji bere na vycházky, nebo na zmrzlinu a chodí si pro ni do školky.

 

Byla jsem z toho doslova nadšená a myslím, že i Miloš byl unesený tím, jak krásně se jeho táta chová k malé.

 

Jenže já jsem takový smolař, že kdykoliv si říkám, jak je vše krásné a suprové, něco se pokazí! Opravdu! Je to snad můj životní zákon, nebo osud.

 

Nedávno byl manžel na noční a tchán se u nás zastavil na kávu. Povídali jsme si, on si hrál s Barborkou a mně bylo moc hezky. Jenže nastal večer, já malou uložila a tchán se mě zeptal, zda si nedáme sklenku vínu.

Ach, kdyby mě tak napadlo, že se situace začíná zvrtávat špatným směrem!

 

Popíjeli jsme víno a Milošův otec mi náhle začal říkat, jak je rád, že má jeho syn takovou ženu... Že jsem prý nejen krásná, ale i inteligentní, milá, sexy....

A to už se mi v hlavě rozblikalo varovné světýlko..

 

S úsměvem (i když křečovitým) jsem ho poprosila, aby už šel domů, že jsem unavená a chci jít spát.

Začal mě hladit po stehnech a zašeptal „O takové prima holčině jsem snil od mládí..."

Odporem jsem se oklepala a důrazně řekla, ať jde pryč!

(A bylo mi šumafuk, zda se urazí, nebo ne... Tohle si přeci nebude dovolovat?!)

 

Druhý den mi volal a moc se omlouval... Nechala jsem se tím co říkal ukolébat a omluvu přijala.

Byla jsem tak naivní a hloupá!

 

Asi za tři dny mi opět volal. Řekl mi zničeným hlasem, že je mu zle a zda bych nebyla tak hodná a nepřinesla mu nákup.

 

Co myslíte, že jsem udělala? Já husa pochopitelně popadla tašku a šla tchánovi nakoupit a ještě mu v dobré víře chtěla uvařit teplou večeři!

 

Jenže věc se měla úplně jinak... Tchán totiž nebyl vůbec nemocný a celý ten jeho telefonát, kdy skřípal hlasem a zdál se na umření, byla jen odporná hra. Hra, jejíž cílem bylo dostat mě k němu do bytu.

A já mu na to skočila.

 

Sotva jsem mu uklidila nákup do ledničky, přistoupil zezadu ke mně a objal mne. Rukou mi pohladil prso a druhou mi přejel po pánvi.

Zmáčknul mi prsty bradavku a otřel se mi ztopořeným penisem o zadek.

Udělalo se mi zle.

 

Otočila jsem se a vší silou mu ubalila facku. Tchán netchán, bylo mi to jedno.

„Kočička se zlobí?“ řekl polohlasem a já mu na krátkou chvíli viděla v očích neutichající sexuální vzrušení smíchané s čistým šílenstvím.

 

Znásilní mě!  Blesklo mi hlavou a na krátkou chvíli jsem si tím byla opravdu jistá.

Vrhne se na mě jak hladové zvíře a vezme si mě.

 

Naštěstí jsem se včas vzpamatovala, utřídila myšlenky a přinutila svou hlavu myslet.

„Ještě jednou se mě dotkneš, ty prase, tak nejenže to řeknu Milošovi, ale první, co udělám, bude, že to ohlásím na policii. Prase hnusný!“ zařvala jsem mu do obličeje a měla jsem hroznou chuť na něj plivnout.

 

Když jsem odcházela z jeho bytu, práskla jsem dveřmi tak, že se divím, že to vydržely.....

 

Milošovi jsem nic neřekla.... zatím.... Pořád se nemůžu rozhodnout, zda mu to mám říct, nebo ne. Když vidím, jak je šťastný z toho, jak se táta chová k malé a jaký je z něj prima dědeček, říkám si, že mu tou zprávou moc ublížím.

 

Na druhou stranu si ale myslím, že by to vědět měl.... Bojím se totiž, že po mě opět někdy tchán vyjede, a bojím se, aby to nedopadlo daleko hůř než naposledy.

 

Ráda bych znala váš názor. Co myslíte? Mám se svému muži svěřit? Protože s tchánem si o tom promlouvat nechci. Zhnusil se mi a myslím, že veškeré řeči by zde byly zbytečné.

 

Díky za pomoc.

 

   
28.01.2005 - Láska a vztahy - autor: Sabina

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [100] bookcase [*]

  alialika: rozina: a co když to otočí proti Heleně i před manželem? Je to takové hovado (s prominutím), sprostě ji nalákal do bytu a neštítil se ničeho. Takže je možná schopný lhát i vlastnímu synovi.

  superkarma: 0 31.01.2005, 12:02:57
 2. avatar
  [98] Gedžitka [*]

  Už jsi to měla říct dávno, bůhví jestli ti to taky bude teď manžel věřit.

  superkarma: 0 30.01.2005, 20:16:54
 3. [96] rozina [*]

  Tak děvčata, ONO je to složité říci-neříci. Uvažovala bych jakou formou. Už tu někdo naznačil, že by tchánek mohl situaci otočit proti Ní. No je to děsně prekérní situace. Já bych to manželovi řekla, ale PŘED chánem. Pěkně z očí do OČÍ, ABY TO SYNOVI MEZI 4-MA OČINA NEMĚL ŠANCI OTOČIT PROTI NÍ! TAk držím palečky, ale mě se líbí ta fancka, ale pozor ON, NEDÁ POKOJ DOKUD NEDOSÁHNE SVÉHO. vÍTE ODMÍTNUTÝ CHLAP SE CHOVÁ JAKO ZVÍŘE. taK BACHA !!

  superkarma: 0 30.01.2005, 17:57:29
 4. avatar
  [94] evita_ij [*]

  Určitě to manželovi řekni a omez dědečkovy návštěvy,měla bych opravdu strach o dcerku!!!Může to být opravdu úchyl a tak bych ho v žádném případě nenechávala s dcerkou osamotě.Dědeček nedědeček! Hodně štěstí

  superkarma: 0 30.01.2005, 13:17:58
 5. avatar
  [92] folkart [*]

  určitě se s tím manželovi svěř, nyní jsi to byla ty, ale za pár let kdoví, nechci malovat čerta na zeď teď je výborný dědeček a odnesla jsi to jenom ty, ale pak? Aby nebylo pozdě.

  superkarma: 0 29.01.2005, 14:49:24
 6. avatar
  [90] elfos [*]

  To je hnus :-(((
  Souhlas s ostatními, Helena by to měla svému muži nějak opatrně říct - měl by o tom vědět, ať už bude jeho reakce jakákoliv. Moc přeji, aby pak tuhle situaci SPOLU zvládli.
  Malou bych s ním už o samotě nenechávala, a je mi jedno, jestli je pedofil nebo ne. Moji důvěru by ztratil, už bych od něj čekala cokoliv. (Často to bývají příbuzní.. ať už pokrevní, nebo nepokrevní..) A vnučka poroste.. Z toho, co píšeš, Heleno, mám pocit, že jsi s ním měla dobrý vztah a považovala ho za prima dědu... mrzí mě, že tě tak zklamal. A ještě něco - žádný osud.. něco takového by se nemělo stávat ani největším smolařům ;-) . A, v..... obou těch konkrétních hnusných chvílích ses zachovala správně.

  Gryzli jsem ráda, že jsou i muži jako ty (stojící pevně při své ženě.)

  superkarma: 0 29.01.2005, 07:12:40
 7. avatar
  [85] Ferdulka [*]

  Určitě bych to řekla manželovi hned,na nic nečekej!!

  superkarma: 0 28.01.2005, 19:55:41
 8. avatar
  [80] elephant [*]

  Vivian: my tu asi Helenu pěkně děsíme, ale já si myslím, že by to manželovi fakt měla říct, nebude to jednoduchý, ale snad to pochopí....vždyť je jeho žena, tak jí přece musí věřit, proč by si taky proboha zbytečně vymýšlela takovýhle věci.

  superkarma: 0 28.01.2005, 15:26:33
 9. avatar
  [79] Vivian [*]

  elephant: taky mám ten dojem... Jako pedofil se sice ještě neprojevil, ale už se projevil jako člověk, kterému chybějí jisté společenské zábrany . Takže bych se ani nedivila, kdyby si časem dovolil víc...

  superkarma: 0 28.01.2005, 14:56:04
 10. avatar
  [78] elephant [*]

  tucne: teď je holčička sice prcek, ale co za pár let¨až se z ní začne stávat slečna?

  superkarma: 0 28.01.2005, 14:27:24
 11. avatar
  [75] Motty [*]

  Exu, možná dědeček je dobrej a asi fakt není pedofil, ale stejně bych mu dítě nesvěřila, pro mě by tím chováním jednou provždy ztratil důvěru. A až malá povyroste, mohla by z ní být zrovna taková "dívčina, o který od mládí snil". Je to prostě oplzlouš.

  superkarma: 0 28.01.2005, 13:58:33
 12. avatar
  [74] Rybulka [*]

  Nestíhám číst reakce, četla jsem jenom pár, ale ženský, neblbněte. Ten chlap je nadrženej starej hnusák, ale neni pedofil. Proč by si měl dovolovat na vnučku?

  superkarma: 0 28.01.2005, 13:51:17
 13. avatar
  [73] catcat [*]

  Tak já se tu bez mučení přiznávám, že bych nenašla odvahu to manželovi říct. Dědkovi bych se vyhýbala, malou bych hlídala jak čert, ale říct to manželovi? Je to jeho táta,, jestli mají spolu dobré vztahy (asi jo), tak všechno zničit? Já bych to fakt nedokázala

  superkarma: 0 28.01.2005, 13:36:37
 14. avatar
  [69] sobina [*]

  Hrozné na tom je to, že se nestalo náhodou. Dědek poprvé šel na návštěvu, když byl manžel snachy na noční a hned se ptal po skleničce. Podruhé už to narafičil s tím ,že je nemocný. Asi bude hodně nadržený, ale to se dá řešit jinak. Moc mně zarazila
  věta:"O takové prima holčině jsem snil od mládí", to znamená, že nějakou úchylku má - a proto velký POZOR!!!!!!
  Manžel to musí vědět, jinak budeš ty špatná, že se k němu chováš chladně. I když nevím o čem se s dědkem ještě můžeš povídat.

  superkarma: 0 28.01.2005, 13:14:59
 15. avatar
  [68] Ginevra [*]

  HNED říct manželovi!!!

  superkarma: 0 28.01.2005, 12:47:55
 16. avatar
  [67] Exupery [*]

  Já bych to vyslepičila hned i kdybych si myslela, že je lepší mlčet (to si ale nemyslím). Nevydržela bych to.
  O malou bych ale strach nemela, to že je chlap nadrženej obšourník neznamená, že nemůže bejt dobrej děda. A hlavně evidentně není pedofil. Pokud tedy Heleně není 17

  superkarma: 0 28.01.2005, 12:45:08
 17. avatar
  [65] Saturninka [*]

  Příspěvky jsem nečetla, takže se možná budu opakovat - rozhodně bych to řekla manželovi a to TEĎ hned, protože se taky můžes tát, že tcháneček nakecá mladýmu, že TY jedeš po něm a pak se Ti bude těžko vyvracet, že je tomu naopak.... Zahoď stud či jiné zábrany a řekni to. A rozhodně omezte kontakt s dítětem - tedy malá + děda osamotě. i když si myslím, že to bdue zbytečný, že Tvůj muž s ním nebude chtít už nikdy nic mít společnýho.

  superkarma: 0 28.01.2005, 12:14:38
 18. avatar
  [62] Vivian [*]

  Asi bych neváhala a svěřila se manželovi pokud možno co nejdřív, když už ne hned... Bála bych se, že tchán začne intrikovat a vymýšlet si, a že by třeba manžel mohl jeho lžím uvěřit a nakonec bych byla za špatnou já.

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:53:30
 19. avatar
  [61] marcellina* [*]

  ja bych to rekla manzelovi hned, jakmile by se o to tchan pokusil. Kdyz mu to reknes se zpozdenim, dostanes se jeste do trapne situace, kdy by mi manzel nemusel verit. A navic tchan ma vic casu popremyslet nad tim, jak se z toho vylhat.... Jeste jednou, tak to manzelovi rekni HNED

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:35:42
 20. avatar
  [60] Běla [*]

  Heleno na nic nečekej a vše řekni svému muži,po čase se to obrátí proti tobě.Nemáš záruku že to nebude zkoušet třeba i na tvojí dceři až vyroste.Takové věci si nenechávej pro sebe je lepší to řešit hned.Toto je můj názor.

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:33:46
 21. [59] Luděk [*]

  budete mu to muset říct, protože to, že by to zkusil někdy znovu si nemyslím, ale bude se chtít pomstít!! a udělá všechno proto, aby Vás u manžela očernil a stejně hnusným způsobem jakým se Vás pokusil dostat do postele. Je mit to opravdu líto, ale s největší pravděpodobností je toto jen začátek Vaší noční můry, musíte to říct manželovi co nejdříve.

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:33:00
 22. avatar
  [58] elephant [*]

  zuzí: dobrý nápad

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:28:41
 23. avatar
  [57] Vladislava1 [*]

  bobinka.b:moje slova!

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:22:53
 24. [55] Jana 01 [*]

  Mně se hnusilo i chování manžela sestra mé matky (tedy vlastně strýce, ikdyž není přímo pokrevní příbuzný), který mě poslední dobou jakoby balil, měl narážky s erotickým podtextem. CVždycky jsem ho považovala za vzorného a věrného manžela a tak jsem byla v šoku - teď je mi přes třicet, jemu ai 45, ale pamatuji si ho jako svého strýce, od jiných chlapů to beru normálně. Fakt jsem byla v šoku, ale nikomu z rodiny bych to nedokázala říct. A hlavně ne tetě - jeho manželce. To by mi jí bylo moc líto. Nedovedu si předtavit, že třeba můj manžel by za pár let dělal sexuální návrhy mé malé (nyní tříleté) neteři. ale je možný, že se to stane.

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:18:24
 25. avatar
  [54] Motty [*]

  Teda vůbec nechápu, že tomu milujícímu prima dědečkovi necháváš po tomhle zážitku dceru. Manželovi bych to řekla okamžitě, tohle se přece týká i jeho a jak už holky přede mnou psaly - může se stát, že se to manžel dozví z jeho strany, ovšem patřičně upravenou verzi a pak to budeš těžko vysvětlovat. Holčičku bych už s ním ale NIKDY samotnou nenechala, když ji chce vidět, ať si s ní dědoušek hraje u vás, pod dohledem. V životě nezapomenu na jednu knížku, kde taky vnučka chodila za dědou a ten ji zneužíval tak strašným způsobem, že jsem se u toho málem pozvracela.

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:17:25
 26. avatar
  [53] elephant [*]

  Jana 01 50: to je fakt odporný, já si ted nadovedu představit, že bych byla v posteli se svým i s jeho tátou. ani s jeho tátou bez .

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:08:40
 27. avatar
  [52] elephant [*]

  holky mají pravdu, je dobrý to říct manželovi jako první, než si to ten chlívák upraví podle sebe.jestli tě manžel miluje, určitě ti uvěří. a dědka hlavně přejdou choutky, když uvidí, že si to nenecháš líbit.

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:06:33
 28. avatar
  [51] rystupije [*]

  Heleno,určitě to manželovi řekni.Budeš se teď chovat k tchánovi jinak a manžel to vycítí a bude mu to divné.A je fakt,že by to mohl tchán obrátit proti tobě.Starý chlapi jsou strašně vychytralý.A o malou bych se taky bála.Nenechávat spolu samotné.Když mu není hanba sáhnout po ženě svého syna,tak je to pěkný prase a nemůžeš mu věřit.Hodně štěstí!

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:06:04
 29. [50] Jana 01 [*]

  elephant:
  Byl to myslím článek, co si chlapi představujou při milování. Možná to nebylo včera, ale tento týden jo. Chtěl by manželku i s tchýní do jedné postele.

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:06:00
 30. avatar
  [49] Žábina [*]

  já bych mu to tedy řekla...už z toho důvodu že tchán by to mohl ve vzteku použít proti tobě...a role obrátit

  superkarma: 0 28.01.2005, 11:02:08

Další příspěvky

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme