Abych řekla pravdu, s homosexuálem jsem se setkala jen jednou v životě a to byl tedy zážitek, na který nezapomenu. Trvalo to celý týden. Byl to totiž náš průvodce na poznávacím zájezdě do Francie.

Když jsme nasedli do autobusu, rozjeli se a on poprvé promluvil do mikrofonu, málem jsem umřela. To bylo jak z těch parodií na teplouše (snad se to smí takhle napsat). Byl úplně přesný. Takový menší, upravený blonďáček s nagelovanými vlásky. Jmenoval se Vlasta. Když řekl to jméno, někteří už opravdu vyprskli smíchy. On se hned začal smát s nimi! Byl neskutečný!

Tolik zábavy jako ten týden, jsem snad ještě nezažila. Vlasta byl pro všechny. Pro kluky i pro holky a po dvou dnech ho měli rádi i ti největší škarohlídi. Měli jste vidět, jak si z nich dokázal (a i ze sebe) dělat legraci.

Od té doby jsme sice žádného nepotkala, ale jestli jsou všichni aspoň z poloviny jako Vlasta, jsou pořád moc fajn, ale tak se to asi nedá říct. Vlasta byl navíc vzdělaný a o Francii toho věděl moc. Bylo to super!

Hanka


Milá Hanko, moc díky za příspěvek, Vlasta mi připomíná mého kamaráda, ale ten se nejmenuje Vlasta a nezná Francii. Jinak by popis seděl.:)

Máte taky nějaký zážitek? redakce@zena-in.cz!

Reklama