Vztahy

Vlasta je nejlepší homosexuál!

Abych řekla pravdu, s homosexuálem jsem se setkala jen jednou v životě a to byl tedy zážitek, na který nezapomenu. Trvalo to celý týden. Byl to totiž náš průvodce na poznávacím zájezdě do Francie.

Když jsme nasedli do autobusu, rozjeli se a on poprvé promluvil do mikrofonu, málem jsem umřela. To bylo jak z těch parodií na teplouše (snad se to smí takhle napsat). Byl úplně přesný. Takový menší, upravený blonďáček s nagelovanými vlásky. Jmenoval se Vlasta. Když řekl to jméno, někteří už opravdu vyprskli smíchy. On se hned začal smát s nimi! Byl neskutečný!

Tolik zábavy jako ten týden, jsem snad ještě nezažila. Vlasta byl pro všechny. Pro kluky i pro holky a po dvou dnech ho měli rádi i ti největší škarohlídi. Měli jste vidět, jak si z nich dokázal (a i ze sebe) dělat legraci.

Od té doby jsme sice žádného nepotkala, ale jestli jsou všichni aspoň z poloviny jako Vlasta, jsou pořád moc fajn, ale tak se to asi nedá říct. Vlasta byl navíc vzdělaný a o Francii toho věděl moc. Bylo to super!

Hanka


Milá Hanko, moc díky za příspěvek, Vlasta mi připomíná mého kamaráda, ale ten se nejmenuje Vlasta a nezná Francii. Jinak by popis seděl.:)

Máte taky nějaký zážitek? redakce@zena-in.cz!

   
10.11.2006 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [5] danca79 [*]

  karieristka: ja bych rekla ze poznat je to vseobecne minimalne, jsou takovi co to schvalne "prehravaji", ale jinak pokud to treba nevyplyne z hovoru, u maloktereho gaye nebo lesbicky je to poznat na prvni pohled - a ono je to dobre, protoze heterosexualove taky nevytrubuji detaily o svem soukromem zivote vsude kolem, no ne? znam pomerne dost gayu a par lesbicek, a fakt predstava ze lesbicky jsou zensky co vypadaj jak chlap je zcestna, vsech tech asi sest holek co jsem poznala byly krasny baby po kterejch se chlapi otaceli

  superkarma: 0 11.11.2006, 16:27:42
 2. avatar
  [4] edith1975 [*]

  taky chci poznat Vlastu

  superkarma: 0 11.11.2006, 11:16:51
 3. avatar
  [3] vininka [*]

  karieristka:

  superkarma: 0 11.11.2006, 07:17:10
 4. avatar
  [2] karieristka [*]

  ne na všech "telouších" je vidět, co jsou - je spousta "normálně vypadajících" mužů a žen - jsem jednou z 4% - můj syn si myslí, že mezi ženami jsou to jen šeredky - ale jsou mezi námi i krásné ženy, o kterých by to nikdo neřekl, chlapi po nich šílí

  superkarma: 0 11.11.2006, 07:04:06
 5. avatar
  [1] bonda [*]

  Nevím proč mi při čtení napadl hned ten zpěvák Dan Nekonečný se zlatými vlásky ..

  superkarma: 0 10.11.2006, 21:50:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme