Na čtyři zářijové dny se Londýn proměnil v módní mekku, ve které se potkalo množství světových návrhářů, aby inspirovali svou tvorbou nejen obrovské množství módních nadšenců, ale i sami sebe. London Fashion Week je již tradičně kláním nejen módních domů, ale také kadeřníků, vizážistů a designérů. Během několika zářijových dnů byly publiku představeny trendy, které ovládnou jaro a léto 2017. Velká pozornost se během celého festivalu věnovala nejen módním outfitům, ale také účesům, které každému looku nasadí tu správnou korunu. Podívejte se, jaké trendy si pro vás nachystali přední světoví návrháři ve spolupráci se značkou vlasové kosmetiky Toni&Guy. 

ASHISH meets Toni&Guy

ashish

ff

obličeje

ashis

Londýnský návrhář Ashish Gupta se narodil v indickém Dilií jako syn dvou doktorů. Nevydal se však ve stopách svých rodičů, nýbrž se rozhodl následovat svůj vlastí osud. A udělal dobře. Na London fashion weeku 2016 prezentoval svou módní kolekci, která je inspirována bollywoodskými filmy 50. a 60. let minulého století. Modelkám, které vynesly jeho modely, kadeřníci z Toni&Guy vytvořili účesy, které vycházely z tradičních indických svatebních účesů. K tomuto účelu bylo nutné dodat vlasům nebývale velký objem. S tímto nelehkým úkolem kadeřníkům pomohl TONI&GUY 3D Volumiser Spray, který vlasy neslepí, ale dodá jim 3D objem, který vydrží celý den.

Faustine Steinmetz meets Toni&Guy

faustine

faustine 2

Faustine Steinmetz, původem z Paříže, tvoří své módní kousky v souladu s filosofií, že dobré řemeslo má mít vždy přednost před trendy. Faustine razí trend, že je nutné podtrhávat individualitu každého člověka. Každý je něčím výjimečný a právě tomu by se měl ponechat takový prostor, aby jeho výjimečnost správně vynikala. Vlasy jsou pro Faustine přirozenou korunou každé individuality. Podporuje přirozené tóny vlasů a respektuje jejich stavbu. Právě pro tento účel sáhli kadeřníci po TONI&GUY Shine Gloss Serum, které vlasy uhladí a dodá jim nebývalý lesk.

Ashley Williams meets Toni&Guy

ashley

ashley 2

ashley 5ucesy

Mladá britská návrhářka Ashley Williams je příslibem, že i s nastupující generací návrhářů bude toto řemeslo dále vzkvétat. Její modely jsou inspirovány klubovou scénou z 80. a 90. let minulého století. Důležitým aspektem je možnost svobodného vyjádření touhy mládí po tom být svobodný a nezávislý. Účesy, které doprovázely její přehlídku, to pouze potvrzují. Klíčovou inspirací byl styl Cyndi Lauper, kterým ovládla mnohé taneční parkety právě na počátku 90. let. Důležité bylo vlasům dodat zejména texturu, aby se s nimi dalo při tvorbě účesů lépe pracovat. Kadeřníci proto použili TONI&GUY Sky High Volume Dry Shampoo, který pomůže osvěžit vlasy od kořínků a zároveň jim dodá požadovanou matnou texturu. Pro více inspirace se podívejte na video níže.

Reklama