.

Vlasová kolekce dětských účesů od Petry Měchurové

Novinky

Vlasová kolekce dětských účesů od Petry Měchurové

Petra Měchurová je nejen špičkovou kadeřnicí, ale také především maminkou dvou dětí. Právě děti pro ni byly inspirací pro vytvoření dětské trendy kolekce pro rok 2016 s názvem ORIGIN KIDS.

petra měchurová

Dětská přirozenost je někdy až oslňující, jemnost vlasů a jejich barevnost měnící se s každým paprskem slunce. A stejně jako děti své vlasy milují natolik, až mají tendence je ocumlávat, my milujeme své děti a chceme uchovat jejich krásu, přirozenost a rozvíjet v nich vkus a styl. Pravidelné návštěvy kadeřníka a zastřihávání vlasů jsou nutností, která se nám vyplácí. Jak děti rostou, učí se jak s vlasy správně zacházet, dovídají se, co je pro ně dobré a čemu by se naopak měly po celý život vyhnout.

„Každá žena, která má děti, se snaží novou generaci vychovat co nejlépe. A stejně jako děti učíme pravidelně chodit k lékaři, měli bychom je naučit pravidelně chodit ke kadeřníkovi,” upozorňuje Petra Měchurová.

A jak o dětské vlasy pečovat? „Jako o vlastní. Dejte jim velkou dávku péče. I když se to nezdá, dětské vlasy jsou velmi často polámané a přetrhané. Stačí nesprávná gumička, sponky, v zimě nošení čepice a jemné dětské vlasy jsou rázem poničené. Snažte se proto hodně posilovat regeneraci, buď oplachovací maskou, nebo neoplachovacími spreji,“ odpovídá Petra Měchurová.

petra měchurová 2

Jaký účes je pro dítě nejvhodnější? Petra říká: „Pro dítě je nejdůležitější, aby vytvořený účes byl praktický. Nemá smysl dětem tvořit extravagantní účesy, naopak v jednoduchosti a přirozenosti je krása. Vhodné je respektovat přirozený růst vlasů a vytvořit účes, který bude sedět a nemusí se několikrát přečesávat. Na denní nošení se perfektně hodí zapletené vlasy, které se po celý den udrží spojené. Vlasy tak nemají možnost se polámat např. při hraní nebo oblékání. Při stahování vlasů si dávejte pozor na správný výběr gumičky, vybírejte takovou, která ve vlasech nebude klouzat, ale ani vlasy nepotrhá.”

   
29.03.2016 - Redakční novinky - autor: tisková zpráva L´Oréal

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Matinea [*]

  ještě ceník:

  http://www.petramechurova.cz/salon/cenik/

  superkarma: 0 29.03.2016, 23:24:25
 2. avatar
  [5] Matinea [*]

  No, pokud by se děti chodily pravidelně stříhat k Měchurové, tak by asi fakt na boty nezbylo a chodily by bosé Sml57

  superkarma: 0 29.03.2016, 23:23:08
 3. avatar
  [4] AmeA [*]

  Dětičky jsou rozkošné v každém věku Sml22

  superkarma: 0 29.03.2016, 23:08:04
 4. avatar
  [3] peetrax [*]

  helikoptera — #2 třeba ten blond chlapeček. Muselo dát velké úsilí takový účes vymyslet Sml57 a zrealizovat. Sml6 A máš pravdu, to jsou prostě účesy na kteroukoliv věkovou skupinu, jen tady jsou na dětech a je to "kolekce", protože to zní nóbl.

  superkarma: 0 29.03.2016, 19:13:20
 5. avatar
  [2] helikoptera [*]

  nemůžu si pomoct, ale ty účesy mi moc dětské nepřijdou

  1. na komentář reaguje peetrax — #3
  superkarma: 0 29.03.2016, 13:54:59
 6. [1] meme [*]

  Rozomilé děti:At mají účes jakýkolivSml16

  superkarma: 0 29.03.2016, 13:41:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme