Ahoj Míšo a ahoj všem, dříve jsem posílala Vánoční SMS. I tak jsem si dávala záležet jakou SMS komu pošlu. Věděla jsem, že babičku nepotěší SMS básnička o Ježíškovi, kterému natrhla pozadí rachejtle z Číny.

Do každé SMS jsem se snažila dát kus sebe, svého přání. V mém seznamu v mobilu se našlo pár lidí, kterým by ale taková krapek brutální SMS udělala radost.

A opravdu. I když s lehkým sebezapřením jsem jim brutální SMS poslala a chvíli na to žhavili drát a děkovali za prima SMS. Já osobně ráda vtípkuji během roku téměř o všem, mám ráda černý humor, romantiku si představuji po svém, jen o Vánocích upřednostňuji poklidnou atmosféru.

Takovou kouzelnou atmosféru, pro které nyní těžko hledám vhodné slovo. Každý kdo jí zná, ví, že taková atmosféra je možná jen o Vánocích....
(Tedy až na naše štědrovečerní večeře, o tom už jsi Míšo psala.

U nás to vypadalo podobně, většinou jsem ten atmosférokazič byla já. Takže vánoční romantika u nás bývá jen do večeře. Dcera se povahově jeví po mně, tradici vychechtané večeře budeme ctít nadále.)

Letos jsem se rozhodla posílat hlavně pohledy. Ještě lepší pocit než při nakupování přáníček, smolení textů a následné vházení do poštovní schránky se šimráním v žaludku, jsem zažila, když jsem se přihlásila na Facebook. Našla jsem vzkaz od své sestry, cituji:

"jůůůůů tak teď jsem vyměkla :) Lidi vzpomínáte na tu radost, když jsme na škole v přírodě dostali pohled z domova? Tak takovou, ne-li větší, mám zrovna teď. Po DESETI LETECH mi přišel pohled! Vlaďka H......á a spol. mají u mě bod!"
Opravdu mě velmi potěšilo, že pohled od naší rodinky udělal takovou radost, ani jsem se nesnažila potlačit slzu dojetí.

Letos jsem dostala už několik pohledů. Je mi celkem jedno, jestli dostanu pohled, SMS nebo mail. Jsem ráda, že někomu stojím za to, aby si na mě vzpomněl. Cena poštovného může být pro někoho velkou položkou, když by měl posílat pohled každému, koho má rád, a tak spravedlivě všem svým milým zašle mail nebo SMS.

S Vámi všemi se chci podělit o mé dvě nejoblíbenější SMS, které jsem kdy dostala. První je od mého ex, kdy už byl exem a druhá od mé exkolegyně. Dodnes je mám schované v mobilu, když je mi smutno, tak si je přečtu. A může být venku třeba 40 °C, sluníčko a vymetená obloha.

1. Posílám Ti lásku, zdraví, štěstí a něhu,
    mé přání Ti zasílám na vločkách sněhu.


2. Ahoj, jak se máš?
    Byli tu před chvilkou tři týpci a ptali se na Tebe.
    Když jsem řekla, že už tu neděláš, tak na Tebe
    chtěli číslo nebo mail, že prej je to důležité.
    Mail ani číslo jsem jim nedala, ale řekla jsem jim
    kde bydlíš. Prý je máš čekat každou chvilku.
    Jmenují se Štěstí, Láska a Zdraví.

Ať jsou Vaše svátky krásné.
Slunce v duši všem přeje

Vladka006

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Vlaďko, to je moc milé a skoro až dojemné, leč s tím pohledem pravdivé. Přejeme krásný den! Míša

Patříte k těm, kteří ještě pošlou na Vánoce klasický pohled? To je vcelku obsáhlé téma pro vaše e-maily, na které se dnes těším na redakce@zena-in.cz

Jinak vás samozřejmě čeká i chcípák a borec, vyhodnocené dvě minulé soutěže a hodně vašich veselých i vážných příspěvků.

Reklama