Bulvár

Vlaďka Erbová: „Jsem taková ta důsledná maminka...“

Drobnou modelku s uhrančivým pohledem a krátkým sestřihem jistě dlouho představovat nemusíme, jelikož ji všichni jistě dobře znáte. Jak prožila prázdniny a jak to má s dětmi, to byly otázky, na které mi sympatická Vlaďka odpověděla.

S Vlaďkou jsme se potkaly na focení jedné reklamní kampani a můžu říct, že mi padla do noty. Je to skvělá, navíc i velmi krásná žena, která si ráda povídá a srší optimismem. Musím uznat, že její temperament je nepřehlédnutelný a přímo z ní vyzařuje. Zajímalo mě, jaká je vlastně Vlaďka jako maminka, takže jsme si povídaly především o jejích rozkošných ratolestech.

sda

Vlaďko, co ty a prázdniny? Už nám pomalu končí, jak sis je užila?
Letošní prázdniny pro mě byly velmi kreativní, protože jsem to pojala tak, že si opravdu potřebuji a hlavně chci odpočinout. Ten rok a konec školního roku byl pro mě dost náročný, všemi možnými okolnostmi. Zprvu jsem přijala nabídku jedné televize, kdy jsem vycestovala s celou televizní produkcí na tři dny do Egypta natáčet nějaké reportáže. Přiletěla jsem, udělala jsem jednu benefiční akci a opět odletěla, tentokrát na dámskou jízdu s dcerou do Turecka. Poté jsem si užívala bazénu, terasy a zahrady. No a samozřejmě nechyběla ani dovolená s manželem.

Byli jste jen vy dva, takže taková ta manželská romantika bez dětí?
Tak jelikož jsme měli 22. července první výročí svatby a já jsem měla 12. července narozeniny, tak manžel to pojal velmi originálně. Musím říct, že u něj to bylo velmi překvapivé. On není zrovna takový ten chlap, který by se dlouho nad něčím rozmýšlel, dělá věci spontánně a v daný moment, nic nepřipravuje ani neplánuje. Ale zorganizoval úžasnou cestu do států, kde jsme cestovali.

asd

Za chvilku začíná nový školní rok, tak co tvá dcera Viktorka a škola?
My vlastně v září začínáme třetí třídu, o které se obecně říká, že je jedna z nejtěžších. Jelikož je to takový ten zlom, takže budeme muset asi hodně zapracovat. Viktorinka se totiž chystá i na různé krasobruslařské soutěže, jelikož se plně věnuje krasobruslení a již nyní má individuální program, kdy ji vyzvedávám ze školy dřív. Hlavně tréninky zaberou velkou část dne, tak se holt o víkendech budeme muset více učit a méně bruslit.

Viktorka by tedy chtěla být profesionální krasobruslařkou, jak tě vůbec napadlo jí dát na tento sport?
Mě by to asi nenapadlo, jelikož u mě sport už umřel na základní škole. :-) Já nemám vůbec vztah ke sportu. Viktorinka v první třídě začala mít různé kroužky, jako je malování, keramika, gymnastika, takže jsem ji neustále někam vozila. No a jednou na nástěnce, na to nezapomenu, bylo to 30. září, viděla nějaký letáček z bruslí a přišla s tím, že chce bruslit. Takže já jsem tam zavolala, ač bylo již po náběrech, tak mi dceru vzali v Černošicích. Zpočátku jsem to brala jen jako takový ten kroužek, jelikož měla tréninky dvakrát týdně. Po roce jsme přesídlily na Hasu, což je profesionální klub, kde už to neberou jako kroužek. Dostaly jsme se tam pod vedení paní Sedláčkové, která je renomované trenérka, co se týče tohoto sportu. Ted už to není kroužek, už je to jedna velká Viktorčina dřina.

Takže ty bys chtěla, aby jednou byla úspěšnou krasobruslařkou?
Investuji do toho čas a energii, protože k tomu ledu jezdím z devadesáti procent já a vidím, co ta holka tam musí absolvovat, jak si odříká určitě věci, atd... Ona vlastně ve svém věku nezná kamarády, nezná takové to přijít ze školy a někde si pohrát. Přejíždí ze školy, v autě už musí poobědvat, aby vše stihla, protože tréninky na sebe navazují. Ona je hrozně cílevědomá, nejspíše po tatínkovi, a přeje si být jednou velká krasobruslařka. Tím, že si to přeje a dává do toho opravdu všechno, tak já jako maminka ji v tom samozřejmě v rámci možností podpořím.

ds

A co tvůj syn Markus? On je tedy ještě maličký, ale vidíš v něm nějaký potenciál pro sport? Třeba fotbalista po tatínkovi?
Markus možná bude řídit buldozer, protože na co přijde, to rozbije. Všechny auta umí rozebrat, velmi dobře a rychle. Je abnormálně vzdorovitý, není se ale čemu divit, když má rodiče takové, jaké má. :-) On už je dnes taková osobnost, že slovo NE nefunguje, vysvětlování nefunguje, vařečka nefunguje, takže já s Markusem strašně bojuju, a nejen já, samozřejmě i tatínek. Já jsem taková ta důsledná maminka a například Viktorinku jsem někam dovedla. Viktorinka je dnes pro mě anděl a dítě, které ve svém věku ví, jak se má chovat, zná hodnotu peněz, nebere nic jako samozřejmost, Markus stále zkouší naše mantinely, kam může a kam nemůže. Manžel se v něm samozřejmě vidí, protože jakmile Markus vidí nějakou kulatou věc, tak okamžitě do ní kope, tatínek to vyhodnocuje tak, že v té noze něco bude. :-) Já jsem tedy řekla, že tím, že trávím spoustu času s dcerou na ledě, tak v nějakém třetím, čtvrtém roce bych chtěla dát Markuse na led. Ne že bych v něm viděla hokejistu, ale abych mu připravila nějakou fyzičku a disciplínu, protože disciplína u dětí velmi dobře funguje. A následně ho rozvíjet v nějakém dalším sportu, pokud to tak bude cítit.

as

Ještě mi to nedá se nezeptat, jestli dbáš na stravu svých dětí? Ptám se, protože jsem si všimla, že čím dál tím více dětí bojuje s nadváhou…
Tak určitě! Toho sis totiž nevšimla jenom ty, toho jsem si všimla i já. Myslím si, že je to především nedůsledností rodičů. Dnes i dětské pitíčko má spousty nezdravých éček, takže já mám obě děti naučené na vodu. Co se týče brambůrek a takových těch obdobných věcí, tak já jsem k tomu přistupovala tak, že když tomu dítěti umožníš přístup k tomu nezdravému ve velkém množství, tak to dítě to ochutná jednou, dvakrát a potřetí si pro to už nejde. Čím více zakazuješ, tím více to děti chtějí. Viktorka je třeba zvyklá díky krasobruslení na správnou životosprávu, tak k tomu vedu i Markuska. Hlavně manžel jako bývalý sportovec je velmi disciplinovaný, stále má ten den rozfázovaný, jako by byl aktivní sportovec, takže ten zvyk tam je a asi tam i zůstane. Takže manžel trvá na režimu i pro děti. Já jsem taková ta maminka, která občas umí z toho režimu vybočit, ale on ne, on na tom trvá. U nás je vše na minuty, ať už jedná o úkoly, denní povinnosti nebo právě to stravování.  

Zdroj foto: https://www.facebook.com/erbovavladka?fref=ts

Čtěte také:

   
22.08.2014 - Rozhovory - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. avatar
  [28] wich [*]

  peetrax — #17 Minimálně pět místních diskutujících ti to řekne, ví to naprosto přesně, jaká je ona, její manžel i barvu ponožek, co mají dneska její děti na sobě Sml52Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 25.08.2014, 10:34:27
 2. avatar
  [27] cherinka [*]

  llkacaba — #20 Souhlas.Sml22Sml67

  superkarma: 0 24.08.2014, 13:45:17
 3. avatar
  [26] denkas [*]

  Hezká je,ale jinak mě nijak nezajímáSml80Takže ji vlastně ani neznámSml23

  superkarma: 0 23.08.2014, 12:58:07
 4. [25] janavys [*]

  llkacaba — #20lépe bych to nenapsala Sml67

  superkarma: 0 23.08.2014, 07:10:54
 5. avatar
  [24] Jindriska8 [*]

  Vlaďce to moc slušíSml67

  superkarma: 0 22.08.2014, 23:52:00
 6. [23] MaVy [*]

  mě je hrozně sympatická a je neskutečně hezká, a jak to tak čtu, tak máma je taky asi dobrá Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 22.08.2014, 20:32:41
 7. avatar
  [22] Dudlajlama [*]

  Ona je neuveritelne hezka a zvlastni. Jako cloveka ji neznam, takze nemuzu soudit, ale urcite mi neni nesympaticka. Nevypada nafoukane, necpe se vsude, jako mnoho jinych. Co se Repky tyce, takovych hulvatu ve sportu je, nerekla bych, ze nejak extra vybocuje. Na zapade se u techto vzteklounu pohlizi na jejich "epizody" jako na neskodne rozmary hvezd. Viz mlaceni raketami o zem(ano, i uslechtily tenis ma sve bourlivaky), kopani do lahvi s pitim(zvlast usmevne)atd.

  Videla jsem jejich svatebni video a zjevne je mezi nimi tezka chemie, myslim, ze se do sebe opravdu zamilovali, navic jim to asi pekne odsejpa i v te posteliSml16.

  superkarma: 5 22.08.2014, 18:30:37
 8. avatar
  [21] gerda [*]

  Mně na ní vadí buran Řepka. Jestliže s takovým vydrží, pak je buď masochistka anebo bláze. Krásný není, chytrý není, chovat se nedovede...Sml80

  superkarma: 0 22.08.2014, 16:43:00
 9. [20] llkacaba [*]

  Jí nemusim a jeho nesnášim,u mě je to hulvát s IQ tykve.

  1. na komentář reaguje janavys — #25
  2. na komentář reaguje cherinka — #27
  superkarma: 1 22.08.2014, 16:14:22
 10. avatar
  [19] Suzanne [*]

  peetrax — #17 Zažila jsem ji v zákulisí módní přehlídky. Nesmírně milá, skromná, ochotná pomoci. Nijak se s ní neznám, ale působila opravdu příjemně. A prý je strašně hodná.

  kobližka — #18 Má krásnej tvar hlavy Sml22

  superkarma: 0 22.08.2014, 15:06:52
 11. avatar
  [18] kobližka [*]

  peetrax — #17 Jo,máš pravdu,mě se taky líbí.Málokteré ženské sluší tak krátké vlasy,ale jaká je,nebo jaký je on,mě nezajímá ani v nejmenším.A proč taky Sml80

  1. na komentář reaguje Suzanne — #19
  superkarma: 0 22.08.2014, 14:52:22
 12. avatar
  [17] peetrax [*]

  Vzhledově se mi docela líbí. Zajímalo by mě, jaká je ve skutečnosti. Myslím povahově a tak. Sml16

  1. na komentář reaguje kobližka — #18
  2. na komentář reaguje Suzanne — #19
  3. na komentář reaguje wich — #28
  superkarma: 0 22.08.2014, 14:49:35
 13. avatar
  [16] Danila [*]

  Sml68 mne sympatická teda neni Sml23Sml80 ani on ani ona

  superkarma: 1 22.08.2014, 14:34:14
 14. avatar
  [15] Suzanne [*]

  Překvapivě milý rozhovor. Ta ženská je fakt krásná.

  superkarma: 0 22.08.2014, 13:56:19
 15. avatar
  [14] margot [*]

  jako člověk nevím, ale postoj k výchově je mi velmi sympatický (asiže je jak ten můj, tak co bych nepochválila, žeSml16). exteriérem se mi VE líbí moc, pro mě je u nás jedna z nejhezčích modelek, kam se hrabe Krainová, Kuchařová a spol.

  superkarma: 0 22.08.2014, 12:58:34
 16. [13] Nikar [*]

  ...omlouvám se za hrubku, mělo tam být na začátku "Mně"Sml30

  superkarma: 0 22.08.2014, 12:51:57
 17. [12] Nikar [*]

  Mě byla vždy sympatická :-) navíc, fakt nevíme, jak se k ní Řepka chová v soukromí, takže bych až tak moc novinářským drbům nevěřila.

  superkarma: 0 22.08.2014, 12:51:33
 18. avatar
  [11] Ivásek [*]

  tak důsledná, že důsledně omylem narazila do exekutora Sml57

  jako ženská se mi ale líbí Sml67

  superkarma: 5 22.08.2014, 09:12:15
 19. avatar
  [10] Pentlička [*]

  gerda — #2 Tak Ornella to není, ale tahle je taky dobrá Sml52

  superkarma: 2 22.08.2014, 08:43:40
 20. avatar
  [9] gerda [*]

  Řepku stačí vidět, a je jasno. Obávám se, že budou mít ještě hodně starostí, i když bych jim to samozřejmě - už kvůli dětem - nepřála.

  superkarma: 3 22.08.2014, 08:32:48
 21. avatar
  [8] wich [*]

  datura — #5 já myslím, že až tak horké to nebude. Před lety jsem sousedila s bytem, který byl pronajatý pro fotbalisty, tehdy tam bydlel ještě s tou první Vlaďkou a sice to byl takovej juzek, ale vyloženě hulvát to zas ne. Bulvár si prostě leccos přibarví. Ale to víme všichni.

  superkarma: 4 22.08.2014, 08:21:37
 22. avatar
  [7] wich [*]

  I když Vlaďku Erbovou nijak nesleduju, musím poděkovat po dlouhé době za velmi příjemný rozhovor Sml67

  Zajímalo by mě, jestli takhle hezky spisovně mluví i v reálu, nebo je to jen tak napsané Sml67

  superkarma: 0 22.08.2014, 08:11:38
 23. [6] hot [*]

  ti se hledali Sml28

  superkarma: 2 22.08.2014, 07:15:15
 24. avatar
  [5] datura [*]

  Nechápu, jak si mohla vzít takového hulváta, moc dlouhé manželství jim nepředpovídám , někde jsem četla, že ho žádný klub nechce, že je bez práce a dlužil alimenty, tak co si o něm má člověk myslet a ty jeho známé blikance, kdy neví, co dělá, no nevím, doma bych ho nechtěla ani vycpanýho. Sml80í

  1. na komentář reaguje wich — #8
  superkarma: 3 22.08.2014, 07:04:24
 25. avatar
  [4] kareta [*]

  Pěkný rozhovorSml67 Vlaďka Erbová se mi moc líbí, je výrazný typSml16

  superkarma: 0 22.08.2014, 06:50:25
 26. [3] manislava [*]

  ?????????Sml31Sml80

  superkarma: 0 22.08.2014, 06:42:17
 27. avatar
  [2] gerda [*]

  Tož to je teda dvojka - jaký šel, takovou potkalSml52

  1. na komentář reaguje Pentlička — #10
  superkarma: 6 22.08.2014, 06:30:08
 28. [1] AlčaD [*]

  Vlaďka je mi hrozně sympatická, líbí se mi jako žena i jako máma. A o její kráse ani nemluvím - je to prostě Žena s velkým Ž. Sml69

  superkarma: 0 22.08.2014, 06:24:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme