Dva měsíce hubnutí uplynuly jako voda. Jistě již netrpělivě očekáváte ukončení soutěže a vyhlášení výsledků. Ještě chvilku budeme napínat a v závěru článku se dozvíte, kdo hubnoucí soutěž vyhrál.

Moc krásně se mi s vámi hublo, milé ženy. Těšily mě vaše reakce na články o hubnutí i vzájemné rady.
Do soutěže se vás celkem přihlásilo 10. Hubly jste přímo ukázkově, co je důležitější, tak s rozumem. Nikdo z vás nečekal, že za dva měsíce zhubne do plavek. Všechny jste chtěly změnit životní styl trvale. Jsem ráda, že hubnoucí soutěž pro vás byla startem, pro někoho pokračováním a podporou.

Vybrat vítěze bylo pro mě velmi náročné. Nejraději bych vás odměnila všechny za tu snahu. Pro každou z vás jsem si odměnu připravila. Všechny zúčastněné si mohou vybrat mezi tarotem na míru (velmi podrobný výklad) a nebo masáží šiacu. Kontaktovat mě můžete na e-mail hubnouci.tym@gmail.com a nebo do soukromé zprávy zde na ženě-in.

Jak jsem psala v úvodním článku, nehraje roli jen největší úbytek kilogramů, ale i věk a další faktory. Vesměs všechny jste za dva měsíce zhubly kolem 6 kg. Takže žádné flákačky nejste a rozhodování jste mi nikterak neulehčily. Už nebudu dále napínat a tedy

vítězná fanfára tramtadadá....

Vítězem se stává čtenářka s nickem: Emy-e

Emy-e je maminkou třech dětí. Často slýchávala, že v jejím věku a navíc po dětech už nemůže zhubnout, tak ať neblbne.
Z mailů Emy-e sršel tak obrovský optimismus a když jsem viděla fotky po hubnutí, bradou jsem shodila držák na klávesnici.
Emy-e byla krásná žena a po zhubnutí je ještě krásnější, jiskry jí lítají z očí a ty tři děti by jí nikdo netipoval.

Jak to Emy-e udělala? Posílám vám inspirativní výtažek z mailů od této super ženy.

Emy-e před hubnutím

EmyE_před

„Nemůžu tomu pořád uvěřit.Celkově mám dole11.8 kg, od 01.05, kdy jsem se přidala do Vašeho hubnoucího týmu jsem zhubla 5.5 kg. A všem, kteří mi pořád tvrdili: „Miluško, po čtyřítce už nemůžeš vážit jako ve dvaceti a navíc po třech dětech,“ jsem dokázala, že je to fáma, nesmysl a přežitek a výmluva na vlastní pohodlnost. Nejdůležitější však je, že jsem to dokázala i sobě, protože už ani já jsem tomu nevěřila. Jde to! I po dětech, i v padesáti, můžeme mít postavu jak za svobodna!
Jím pravidelně 5x denně, k snídani celozrné pečivo se sýrem nebo šunkou, ke svačine jogurt nebo tvaroh, někdy s vločkama, nebo trochou ořechů, k obědu libové maso nebo rybu, střídám způsoby úpravy, jednou na cibuli a paprice, jindy na řapíkatém celeru, rajčatech a bazalce, někdy jen tak přírodně na lžíci olovového oleje a k tomu hromadu zeleniny čerstvé, nebo vařené v páře, dušené... ke druhé svačině trochu ovoce a k večeři opět zeleninu s cottagem, šmakounem, vajíčkem nebo kouskem masa či ryby, případně nějaký zakysaný mléčný nápoj. Můj energetický příjem se pohybuje do 6000 kJ, cítím se sytá, chuťové buňky uspokojené a fit.
Fit zejména díky sportu. Chodím běhat a pak cvičím 2x týdně a 1-2x týdně posilovna nebo plavání. Znovu udělám most, stojku na hlavě i na rukách a šňúru.“

Posuďte samy, milé čtenářky, jak to Emy-e sluší - fotky po zhubnutí:

Emy-e_PO1

Emy-e_PO2

Krásný den, a pokud budete chtít, můžeme spolu hubnout dál i mimo soutěž.

Vlaďka006

V posledních dílech seriálu Hubneme s Vlaďkou jste četly:

Reklama