Vypadá to, že lidé tíhnou k Andělům v jakékoli podobě. Alespoň to tak vypadá podle výsledků obou talentových soutěží, které proběhly ve stejnou dobu na TV Prima a JOJ a Nova a Markýza. Komerčnější model Novy vyhrála včera slovenská dívenka s vizáží malého andílka…

Před týdnem skončila na Primě talentová soutěž, ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, o které jsme si už říkali, absolutním vítězstvím dvou urostlých mužů, akrobatů a umělců, kteří vzali za srdce oba národy svým andělským výstupem.

Model  z nebe spadlého anděla a jeho setkání se smrtelníkem, který místo telefonování na chvíli zapomene na všechno kolem a pomůže andělovi zpět na nebe, evidentně zapůsobil. A nejen na mě.

Domnívám se, že v Las Vegas, kam získá vítěz přímou linku, se tohle číslo sejde rovněž s úspěchem. Tím spíš, že je nejen milé a v podání dvou velice pěkných chlapíků, ale je také srozumitelné obecně úplně každému.

Jazyková bariéra nebo specifikum toho kterého národa padá s tématem, které komentář, nebo zvláštní vysvětlení prostě nepotřebuje.

Tady jsou Dae Men

Dojemné, originální, neotřelé a srozumitelné.


Na Nově v TALENTMÁNII pojali soutěž o něco komerčněji, ale vyhrál vlastně také andílek.

Slovenská dívenka s andělským zjevem a překrásným hlasem, Patricia Janečková dojme, pohladí i potěší.

Patricia Janečková

Vypadá jako Anděl, zpívá jako Bůh. Člověk má husí kůži.

Za sebe:  Dae Men byli originální a dojemní. Nikdy jsem nic takového neviděla. U mě by to vyhráli i v konkurenci velice talentované zpěvačky, která by jednoho i rozplakala. Ale je to vlastně hodně těžké soudit.

A u vás?

Reklama