Bulvár

Vítězky si užívaly na horách


Díky společnosti Pharma Agency, která přináší na náš trh probiotika Dophilus www.dophilus.cz nebo www.probiotika.cz, jste formou soutěže mohli navštívit Penzion Level www.penzionlevel.cz.

Výherkyně si vyjely do v samého srdce Krkonoš, do Pece pod Sněžkou. Útulný penzion, který se ve spolupráci s námi vítězkám otevřel, disponuje kapacitou lůžek pro dvacet osob ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.

Poloha penzionu Level je v zimních měsících ideální pro lyžaře, díky pouhých pět minut vzdálenému lyžařskému areálu Ski Pec. V letním období je výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku a pro ty méně zdatné přímo nabádá k dlouhým procházkám.

Pokud jste po celodenním lyžování unavení a odpoledne chcete trochu odpočívat nebo jen tak trávit volné chvíle v penzionu, můžete využít společenské místnosti s TV a radiem, kulečníkem, dětmi tolik oblíbenými šipkami nebo stolní kopanou. K dokonalému uvolnění a relaxu vám dopomůže sauna.

„Pobyt jsme měli se snídaní a k dispozici byla i vybavená kuchyňka,“ říká jedna z vítězek. My jen doplníme, že restaurace, jejíž služby bylo možno rovněž využít, se nachází v těsném sousedství penzionu.

A jak se vám pobyt líbil?

„První dojem byl příjemný. Byli jsme velmi mile překvapeni útulností penzionu. Služby byly na dobré úrovni – penzion byl čistý a nic nám nechybělo.

Penzion je v blízkosti lyžařských sjezdovek, takže lyžaři si zde určitě užili. My sice nelyžujeme, ale v okolí je i mnoho jiných možností ke sportovnímu vyžití – pěší turistika, plavání a podobně.

Vyrazili jsme lanovkou na Sněžku, kterou jsme chtěli sejít pěšky, ale jelikož bylo hodně sněhu, raději jsme se svezli i zpět,“ popsala své dojmy vítězka inhumana.

Personál se vám také líbil

„Setkali jsme jen s příjemnými a sympatickými lidmi, například správce penzionu pan Drobil. Sportovní vyžití v místě pobytu bylo nadmíru dostačující, využili jsme lyžařskou školičku,“ vyjádřila se čtenářka Kristulka.

Jsme rádi, že vám výhra přišla vhod

„Hotel na první pohled vypadá velmi pěkně. Správce i paní starající se o snídani byli velmi příjemní a vstřícní. Ceny za použití sauny byly nízké. Myslíme si, že i pobyt ve skupině by byl příjemný, jelikož je k dispozici velká společenská místnost. Umístění penzionu je ideální,“ říká k pobytu závěrem cestovatelka esterka84.

Jsme velice rádi, že jsme se vám, milé čtenářky, trefili do vkusu, že s námi budete i nadále soutěžit a že vám budeme moci spolu s našimi partnery zprostředkovat ještě mnoho dalších zajímavých zážitků.

Chcete vidět, jak si naše výherkyně v Penzionu Level užívaly? Podívejte se na fotogalerii ZDE

Na další soutěž se společností PharmaAgency www.probiotika.cz o příjemný pobyt v Penzionu Level www.level.cz  či na novinky, které vám tento penzion chystá, se můžete těšit na přelomu května a června.

   
13.02.2009 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Božena a Jakub [*]

    Hm,furt soutěžím jako blázen a výhra zatím žádná.
    Výherkyním přesto dodatečně gratuluju.Dle fotogalerie to tam mohlo být super.

    superkarma: 0 13.02.2009, 00:06:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme