Středa, čtvrtek a dnešek - co mají tyhle dny společného? Mohly jste (v pátek do 23.00 hodin ještě můžete) zabodovat v turnaji Samolodí a získat tak šanci na finanční výhru 500 korun!

Je mojí milou povinností vám oznámit, že výherkyně pěti set korun ze tří následných turnajů v Samolodí oznámíme během pondělní (23.9.) editace.

Dnes(20.9.) do 23.00 můžete ještě o jedno pětikilčo soutěžit! Jak konkrétně na to? K tomu si propůjčím již napsaná pravidla kolegyňky Lucky Paličkové...

Jak turnaj najít?

Nalistujte si na našem webu www.zena-in.cz stránku Turnaje. Najdete ji tak, že na hlavní straně kliknete v úzké horní liště na slovo Turnaje nebo kliknete rovnou na tento odkaz: turnaj. Tam uvidíte založený turnaj. Kliknete na Založit turnajovou hru, a když sjedete trochu níže, kliknete na ikonu Hrát. Zobrazí se vám hrací tabulka a můžete začít.

Pravidla soutěže

Hra se hraje jako klasické lodě na čtverečkovaném papíru, cílem je zničit všechny lodě soupeře (říká se zásah - potopená, nebo voda). Pravidla jsou jednoduchá. Najděte co nejdříve všechny lodě soupeře a snažte se je zničit co nejmenším počtem tahů. Do závěrečného losování postoupí ty z vás, které zvládnou vyhrát hru na 52 a méně tahů. Můžete hrát, kolikrát chcete.

Pozor!

K tomu, abyste mohla soutěžit, musíte být přihlášená a mít v profilu vyplněné údaje, potřebné k soutěžení. Pokud splňujete tuto podmínku, můžete se zúčastnit všech našich dalších soutěží.

Hodně štěstí při hře!!

Reklama