Kouzelné čtení z dílny společnosti Albi v těchto dnech získalo ocenění Hračka roku 2016. Přesně řečeno se jedná o Albi tužku s Atlasem světa. Tento produkt dle odborníků a hlavně široké veřejnosti získal toto krásné ocenění, které mluví za vše.

Nejedná se jen krásnou trofej, ale je to fakt, který cítí odborníci, rodiče a děti. Plno informací, hravě podaných, bez skrytých investic, to je Kouzelné čtení. Děti hlavně oceňují hravost a nekonečnou možnost využití. Po každém otevření jakékoliv knihy se dozví něco nového a své vědomosti si s radostí odzkouší pomocí kvízů, které jsou součástí každé knihy. Rodiče vidí největší přednosti Kouzelného čtení v možnosti jednorázovému pořízení Elektronické tužky a následnému dokupování jednotlivých knih různých témat, ať už se jedná o knihu, puzzle nebo hru. Jednou udělají radost Atlasem světa, podruhé hrou Na Farmě. Velkým přínosem je, že knihovna Kouzelného čtení se rozrůstá do všech sfér poznání, například letošní novinkou je Lidské tělo, Hravé české dějiny či Německý obrázkový slovník. Prarodiče mají radost, že jejich vnouček získává tolik potřebné informace z interaktivní knihy, ale stále papírové knihy. Pokud tedy člověk chce dopřát svému malému potomkovi to nejlepší, je Kouzelné čtení jasná volba.

Dále v kategorii „Vzdělávací  kreativní hračky“ se na třetím místě umístila absolutní novinka, která během krátké doby uvedení na trh, získala velkou základnu svou fanoušků.

Vánoce se blíží. Kouzelné čtení, Hračka roku 2016!

Kouzelné čtení – novinky podzim/zima 2016

knihyNa farmě – říjen 2016

Cesta kolem světa – říjen 2016

Lidské tělo – říjen 2016

Hravé české dějiny – listopad 2016

Německý obrázkový slovník – listopad 2016

Moje první písmena – listopad 2016

 

Na farmě

knihyVěk: 4 – 99 let

Interaktivní hra, která bude děti nejen vzdělávat, ale i bavit. Sada, doslova nabitá herními komponenty, obsahuje skládací statek, postavičky, stromy, ohrady, kartičky zvířátek, ovoce i zeleniny, ale také 3 krásná 3D zvířátka. Děti se rázem ocitnou na venkově          a  díky mluvící tužce mohou zažívat nová dobrodružství    a přitom se například dozví, co je to rumpál či k čemu slouží chomout.

 

Cesta kolem světa

knihyVěk: 10+

Průlomová interaktivní zeměpisná hra pro celou rodinu! Nic podobného na trhu není. Díky této hře můžete cestovat napříč celým světem a poznávat vlajky jednotlivých států a poslechnout si všechny státní hymny, které existují. Hra, která naučí, pobaví a rodinu při nedělním odpoledni  dokonale stmelí.

 

Lidské tělo

knihyVěk: 3 – 7 let

Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po a rozhodl se prozkoumat zajímavé, tajemné a zároveň zábavné lidské tělo. Všemu se diví a není divu: na planetě Po funguje všechno úplně jinak! Postava Prokouka a poutavé ilustrace podněcují děti k postupnému objevování jednotlivých částí a soustav lidského těla. Na každé dvoustraně najdou malí i velcí průzkumníci návod na cvik. Když si všechny cviky propojí, vznikne sestava, kterou si mohou zacvičit a krásně se přitom protáhnout. Nechybí básničky, zábavné kvízy a speciální ikony, které děti vybízejí, aby si získanou informaci ověřily doslova na vlastní kůži.

 

Hravé české dějiny

knihyVěk: 6 – 99 let

První díl knihy Hravé české dějiny vám přináší spoustu informací o tom, jak žili naši předkové od pravěku až po 15. století. Knihou vás provázejí dva nerozluční kamarádi, holčička Anička   a její pes Franta. Své znalosti si můžete ověřit pomocí zábavných kvízů, které jsou rozděleny do tří různých obtížností. 

 

Německý obrázkový slovník

knihyVěk: 4 – 99 let

PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ

Obrázkový slovník obsahuje základní slovíčka s obrázky a jednoduché věty. Slovník je rozdělen do jedenácti tématických kapitol, které obsahují přes tisíc německých slovíček včetně obrázků a příkladů použití. Slovník je doplněn kompletním českým překladem. Pomůcka při výuce Němčiny pro děti od 4 let.

 

Moje první písmena

Věk: 4 – 7 let

knihyUČENÍ HROU

Kniha Moje první písmena seznámí děti se všemi písmenky obsaženými v české abecedě. Děti zjistí, co jsou to slabiky    a mohou si vyzkoušet slabikovat jednotlivá slova. Slabikování jim ulehčí barevné rozlišování slabik, díky kterému si i lehce spočítají počet slabik ve slově.

Na každé straně na děti čekají básničky Jana Vodňanského, krásné ilustrace Ladislavy Pechové a samozřejmě spousta zábavných kvízů. Na konci knihy je pro děti připravena písmenková pohádková hra.

Reklama