Jakub D. KočíKrásné středeční ráno, milé čtenářky!

Dnes tu máme uklízecí téma. Ano, ano, i tahle nepopulární věc většinu z nás před Vánoci čeká. To, jak uklízíme doma my, jsem vám popsal v novince: Jak moc prožíváte vánoční úklid? Teď mě tedy zajímá, jak uklízíte vy!

Téma vánočního úklidu se nezdá příliš veselé, ale klidně takové může být, záleží jen na tom, jaké historky mi budete posílat. Fantazii se meze nekladou!

Co dnes od vás budu chtít?

Mám tady připraveno opět několik knížek, které mezi vás rozdám, pokud mi tedy pošlete nějaké pěkné příspěvky!

Můžete mi psát, jak uklízíte? Kdy děláte vánoční úklid? Zda uklízíte sama, nebo s celou rodinou? Koho do úklidu nejhůře dokopete? Jaké používáte metody, když chcete, aby si děti uklidily pokoj? Můžete i zavzpomínat na vlastní dětské zážitky z uklízení...

Posílejte mi také fotky své vánoční domácnosti - jak pěkně máte uklizeno a vyzdobeno! Ke každé fotce ale napište nějaký krátký popis.

  • Na vaše příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz
  • Předmět mailu: Vanocni uklid

Jaké knížky můžete vyhrát?

Jako minule mám pro vás útlou sbírku svých odpadních básní Vajgly a také příběhy z televizní Pošty pro tebe. Tentokrát obě po dvou kusech! Další knížky vám představím v průběhu dne.

Další soutěže

Chystám pro vás také dlouhodobou soutěž o novou knihu Libora Budinského: O zubaté vagině a králi penisů. A samozřejmě stále běží Velká vánoční soutěž, takže doufám, že se dnes v magazínu nebudeme nudit!

Pište! Pište! Pište!

Reklama