Je pondělí 23. října 2017 a vy si čtete první článek v nové verzi internetového deníku pro ženy Žena-in.cz. Věříme, že se vám bude líbit.

Je tu nová verze našeho magazínu. Čeká vás i nás mnoho změn. Známe to staré přísloví že: „Všechny změny jsou vždy k horšímu.“, ale doufáme, že až si na tuhle změnu zvyknete, budete se u nás cítit volněji. Asi tak, jako když se se čtyřčlennou rodinou odstěhujete z 1+kk  do krásného nového bytu 4+1.

Nemyslete si, že tímto haním některou ze starších verzí našeho magazínu, na všechny s hrdostí vzpomínám, ale nyní je vymalováno, vytřeno, většina nábytku na svých místech a těšíme se na zabydlování.

Jaké změny nás všechny čekají? Grafické změny vidíte. Jsme širší, než jsme byli, ubylo grafických prvků i odkazů z hlavní stránky. Je více místa pro text i fotky.

Máme novou navigační lištu i ikonky pro přihlášení. Však si to vše projděte a prozkoumejte.

Pokud se chcete přihlásit, MUSÍTE SI POŽÁDAT O ZMĚNU HESLA. Za tuto nepříjemnost se omlouváme, ale nelze jinak.

Jak na to? Je to velmi jednoduché. Klikněte na ikonku zámku v pravé horní části této stránky. Otevře se vám formulář pro přihlášení. Klikněte na ZAPOMENUTÉ HESLO.

ikona zámku

Otevře se vám nová stránka. Tam zadejte e-mail na který máte u nás registraci. Během pár chvil vám přijde na zadaný e-mail link s proklikem na stránku, zde bude políčko, do kterého napíšete svůj e-mail, na který jste u nás registrována, a kliknete na „odeslat“. 

zapomenute heslo

 

A to je vše. Celý článek o přihlášení najdete ZDE.

Přihlásíte se, a můžete se podívat, jak vypadáme pro přihlášené.

Jednotlivě se věnovat všem změnám se v jednom článku nedá. Proto jsme pro vás připravili několik diskusí, kde se vám redakce, pokud to bude v našich silách, věnovat a věci vysvětlovat, popřípadě z vašich podnětů vzniknou další články s vysvětlením. Věřím, že jich však mnoho nebude.

Zde je diskuse k novému designu našeho magazínu. Kritizujte, chvalte, zamýšlejte se, navrhujte změny. Tato diskuse však není určena k ohlašování chyb a problémů. DISKUSE O NOVÉ VERZI

Následující odkaz vede na diskusi, kde čekáme vaše hlášení CHYB, které v nové verzi naleznete. Sem vkládejte příspěvky, co a kde vám nefunguje. Prosíme o věcnost. Ideálně nám k tomu uvádějte ze kterého systému a z jakého prohlížeče se vám chyba děje. Děkujeme. HLÁŠENÍ CHYB

A poslední diskusí, která je určena k přímé komunikaci s redakcí je následník diskuse Žena-out. Ta je samozřejmě převedena do nové verze, ale tu necháme vám. Zatímco diskuse o nové verzi bude časově omezena a do té chybové po čase nebude co psát, tak tato diskuse bude v budoucnu pro vás i nás nejdůležitější. NAPIŠTE REDAKCI ŽENA-IN.CZ

A na závěr jsem si nechal významnou změnu v našem vydávání nového vydání. Ode dneška nebude vydání vycházet o půlnoci, ale kontinuálně v průběhu celého dne. Od půlnoci do půlnoci. Stejně jako třeba na zpravodajských portálech. V podstatě se máte každou hodinu na co těšit. Důvodů k této změně je hodně a brzy se vám je pokusíme představit.

Pokud v nové verzi nenajdete něco vašeho, co vám bylo ve staré verzi drahé, nezoufejte, stará verze je archivována po dobu jednoho roku a některá data či fotografie půjdou dohledat.  

Přejeme si, aby se vám naše nová verze líbila stejně jako nám.

Vaše redakce

Uložit

Reklama