píše čtenářka s nickem Evaspiel a zve nás na návštěvu slovem i obrazem. Bydlí v malinkém bytě 1+kk, ale zatím je spokojená, protože byt ještě není přeplněn věcmi.

Vítejte u mě v obýváku :)

Jak jsem byla malá, tak jsme v paneláku měli doslova obývací stěnu :) Měli jsme totiž velký obývák, do kterého byly dvoje dveře, jedny z chodby a druhé z kuchyně. Abychom měli více místností, tak tatínek obývací stěnou rozdělil místnost na dvě. Ta druhá sloužila rodičům jako mini ložnice, kde akorát vlezla postel a lezlo se do ní zepředu :) No a když se tam nic jiného nevešlo, tak tatínek byl vynalézavý a vyřezal si do té obývací stěny mini okénko, které vycházelo akorát do poličky a dalo se i zavírat, tak když přišla návštěva, tak nebylo nic poznat. A přes okénko koukal na televizi :) Jak si teď na to vzpomenu, tak to vypadalo vážně utajeně :D Když rodiče měli návštěvu, a já musela už spát, tak jsem je tajně přes to okénko špehovala :)

Potom jsme se přestěhovali na vesnici do domečku, jasně, že obývací stěna šla s námi. Rodiče dostali novou velkou sedačku a k tomu byla velká obývací stěna, takže z celkem napohled prostorného obýváku to udělalo malou přeplněnou místnost. Pořád jim říkám, že se jim tam ta stěna nehodí a oni mi na to řeknou vždycky to samé, co plno lidí: „A kde bychom pak měli dát všechny ty věci???“

Já už s manželem bydlím sama, a asi před půl rokem jsme si zařizovali byt. Máme sice jen 1kk, ale stejně jsme žádnou stěnu nechtěli. Nám se líbí jen pár skřínek s poličkami. Už tak jsme si říkali, co tam dáme :) Posílám fotečku, jak to vypadalo, když jsme to smontovali a jak to vypadá po půl roce bydlení :)

eva

Je asi fakt, že čím déle člověk bydlí, tím víc věcí nashromáždí. Celkem mám strach, jak to bude vypadat za pár let, to už se v tom bytě nehneme.

eva

Náš obývák je spojený s kuchyní a ještě v něm spíme, takže jsme museli vybírat rozkládací sedačku s úložným prostorem a chtěli jsme co nejméně nábytku, ať ta místnost není přeplněná.

Posílám i fotečku naší sedačky.

eva

Obývák máme sladěný do barev černá, bílá, červená. A tak se snažím dokupovat červené doplňky, ať to není jen takové černobílé, ale moc se mi to nedaří :) Ještě musím na stěnu pořídit nějaký krásný moderní obraz. Protože to tam máme pořád takové prázdné. Časem všechno bude. Zatím mi úložný prostor nechybí, všechno totiž házím do špajsky.

Přeji pěkný den, i když je venku škaredě :)

Evaspiel

To je hodně malinký byteček, ale hezky úsporně zařízený.

Jak se vám líbí bydlení čtenářky s nickem Evaspiel, milé ženy-in? Také se pochlubíte? Pošlete nám fotku svého obýváku? Napíšete nám o svém životním stylu? Nebo o svých plánech a snech o ideálním bydlení?

Na vaše příspvěky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama