Historku, kterou jsem se rozhodla napsat, jsem nezažila já sama (ač jsem se s milenkami svého muže rovněž potýkala). Já jsem však tento problém vyřešila rozvodem, a to mi nepřipadá jako ideální námět ke psaní.

Nicméně moje maminka dokázala tento problém zpracovat s humorem :-). Když jsem řešila své problémy v manželství, svěřila se mi, že tuhle situaci taky zažila.

Jednou tak kráčela domů z práce. Před domem na ni čekala odbarvená blondýna, přitočila se k ní a řekla jí: Víte, že už rok chodím s vaším manželem?

Mamča na to s ledovou tváří odvětila: Nic si z toho nedělejte, já už s ním žiju 20 let... Dotyčná zůstala stát jako opařená.

Máma odemkla, vešla a teprve doma třískla o zem prvním, co jí přišlo do ruky. Celá story měla ještě dohru.

Ona paní si pravděpodobně postěžovala tátovi na nechápavý přístup jeho manželky, otec se naštval, že žvanila, a rozešel se s ní. Dnes jsou naši spolu už 36 let a pokud mohu soudit, mají velice pěkné manželství bez milenek :-)))

 

Kadla

 


 

Kadlo, tleskám tvé mamince a smekám! ;o)

Zareagovala naprosto úžasně!

 

A co vy ostatní?
Jak byste se zachovala vy?
Ocitla jste se v situaci, kdy jste musela bojovat s nepřítelem jménem Milenka???
Napište nám a třeba vyhrajete!

A pokud si myslíte, že byste tohoto zákeřného nepřítele zlikvidovala raz dva, napište nám také! Zde je totiž opravdu každá rada drahá a každý nápad stojí za zveřejnění!

 

E-mail redakce je redakce@zena-in.cz

 

 

Krásnou středu vám přeje editorka dne

 

Reklama