.

Víte, že u Pikovic trénují čarodějnice na dnešní slet už na podzim?

Magie

Víte, že u Pikovic trénují čarodějnice na dnešní slet už na podzim?

Unikátní záběry dvou divých žen na koštěti, slétajících se pod vrchem Mednik na břehu Sázavy, se mi podařilo pořídit 26. září 2014 při procházce se psem okolo Pikovic u Prahy, kde jsme trávili uprostřed nádherné přírody prodloužený víkend.

zuzu1

Bohužel jsem nečekala podobný zážitek, a tak vám předkládám fotoúlovky pořízené narychlo pouze mobilem. Ukrytí za stromy jsme pozorovali dvě téměř totožné čarodějnice (zřejmě se jednalo o příbuzné), poletující na břehu řeky, které zřejmě využily jednoho z posledních dnů slušného počasí, aby ještě před zimou natrénovaly na náročný slet, který je 30. dubna čeká.

carodejnice1

carodejnice4

Přestože jsme se snažili strašidelné ženy nevyplašit, jednu z nich se mi podařilo zachytit zblízka. Nevím, jakou kosmetiku používá, ale žádná sláva to nebyla… To víte, od ohýnků osmahlý obličej a k tomu ten veliký nos… no, prostě čarodějnice, jak má být!

carodejnice2

Je velmi pravděpodobné, že ony dámy obývají některou z místních chaloupek, nalézajících se na skalnatém, těžko přístupném svahu u řeky, který jsme slézali jen s obrovskými obtížemi a nechápali, jak a kudy se k nim jejich majitelé vlastně dostávají. Dokonce i bígl Robinek měl problém a já sjela z větší části svah na zadní části těla. Jo, mít tak koště, to by byla hračka!

Pokud se vám nikdy nepodařilo setkat se s čarodějnými bytostmi a toužíte po tom, udělejte si procházku po místní naučné stezce - možná některou z nich zahlédnete!

   
30.04.2015 - Záhady současnosti - autor: Zuzana Anai Hainallová

Komentáře:

  1. [1] ZdenaZ [*]

    Sml30Sml59Sml30

    superkarma: 0 30.04.2015, 19:57:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme