V džínové bundě. Džíny jsou vůbec kapitolou samy pro sebe, těm bych chtěla věnovat velký článek. Dnes se jenom tak lehce navnadíme na džínovou notu a zaženeme ranní chlad v džínové bundě. K čemu ji nejlépe nosit? K džínům stejné barvy? To je trochu nuda, nemyslíte?Nebylo by té modrákoviny už moc? Maximálně bych připustila džínovou sukni, doplněnou barevným tričkem nebo topem. K tomu sportovní tenisky nebo balerínky.

 

Ale pozor, barva džínoviny musí být ze stejného hnízda, jak bych tak řekla. Pokud máte šaty z hodně tmavě modré džínoviny, bundou se sepranou bundičkou  tvořit zajímavý kontrast. Doplňte jen barevnou kšiltovkou, abyste tomu dodala veselejší šmrnc.

Já mám ale nejradši kombinaci bílých nebo černých kalhot s džískou. Připadá mi to nejnápaditější a neokoukané. Na délce kalhot ani materiálu ani tak nesejde.Mohou to být klidně i pěkné tepláky. Jen dávejte bacha na kolena. Vytahané laloky moc parády nenadělají. K tomu pohodlné tenisky a super oblečení pro volný čas je na světě.Zahálí vám nějaká džínová bundička ve skříni?
Už vás omrzela?
Tak zkuste naše varianty a vezměte ji na milost.
A co vy, co jste s džískou věrné kamarádky?
S čím jí kombinujete?
Kam jí nosíte?
Máte nějaké nové neotřelé nápady?
Tak se s námi o ně podělte.

Reklama