Vánoce se nezadržitelně blíží a vy hledáte inspiraci, čím nejlépe potěšit své ratolesti. Máme  pro vás tip na krásné hračky pro malé i velké slečny. Když dovolíte, seznámíme Vás s NOVINKAMI, které všechny holky potěší!  

Známe ji v mnoha podobách. Díky ní jsme se my i naše dcerunky stávaly princeznou, slečnou, která se chystá na párty, divokou kovbojkou nebo ošetřovatelkou s plnými kufry oblečků. Byly jsme unešené z titěrných věrných doplňků... Ano, tipujete správně, jde o Barbie.

barb

Zvířecí salon Barbie
Zvířecí salón s mazlíčkem a doplňky v oblíbeném designu Barbie. Užij si opravdovou zábavu s tímto skvělým zvířecím salónem. Zkrášli Barbie pejska a udělej z něj hvězdu přehlídkových prken. Pejskovi můžeš měnit barvu tlapek a namalovat „stíny“ pomocí teplé nebo velmi studené vody. Po nalíčení pejka učesat v kadeřnickém křesle a vytvořit mu super účes.

melFab-Lab Barevné melírování
Dočasné barevné melíry! Perfektní pro všechny druhy vlasů! Snadné umytí! Set plný zábavy, kreativity a cool vzhledu! Experimentuj se zářivými barvami a objevte svůj styl! Zářivé barvy jsou snadno použitelné a ideální pro všechny typy vlasů. Nedělají nepořádek a snadno se vymývají! Součástí balení je návod krok za krokem, který ti pomůže v tvoření barevných melírků!

Už víte který z dárku je pro vaši princeznu ten pravý? Vyhraje zvířecí salon nebo melírování pro parádnice?

Distributor Zvířecího salonu Barbie i Fab-Lab Barevné melírování je společnost Alltoys.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte tyto krásné dárky. Soutěž probíhá ZDE

Ceny do soutěže věnovala společnost Bejbynet.cz, která je partnerem této soutěže. Více hravé inspirace najdete na stránkách www.bejbynet.cz

O společnosti Bejby.net

Bejby.net patří mezi největší internetová hračkářství v České republice. Sortiment se neustále rozšiřuje, skladem má aktuálně přes 50 000 produktů. Na stránkách jsou vždy uvedeny aktuální stavy skladu!

V současné době Bejby.net zasílá balíčky po celé České republice a Slovensko, není však problém se individuálně domluvit i na zaslání do jiné země.  Díky systému expedice Bejby.net zasílá většinu balíčků již v den objednání.

bejbynet

Můžete se přijít inspirovat také do kamenných prodejen. Najdete je na adresách:

  • Bořivojova 17, Praha 3
  • K Černému Dvoru 24, Praha

A nezapomeňte, že KDO SI HRAJE NEZLOBÍ! 

 

Reklama