havl2Zdraví je to nejcennější, co máme. Dnes naštěstí existuje spousty možností, jak o ně pečovat, k nejspolehlivějším a přitom i nejjednodušším způsobům patří zdravé a vyvážené stravování. Společnost REJ vyvinula ve spolupráci s předním výživovým poradcem Ing. Petrem Havlíčkem řadu výrobků s vysokým obsahem vlákniny „VÍTE, CO JÍTE“.

Tyto produkty skutečně odpovídají zásadám správného a zdravého stravování. Najdete mezi nimi nejen celozrnné sušenky, semolinové těstoviny, celozrnné cereálie, domácí chléb, porcované čaje, ale také unikátní přírodní zdroj vlákniny - rezistentní kukuřičný škrob. Více na www.vitecojite.eu.

Jídlo a stravování celkově je příjemnou součástí života. Aby však to, co lidé zkonzumují, bylo pro organizmus opravdu přínosné, je třeba přemýšlet a pečlivě rozvážit, které potraviny vybrat. Správné složení potravin se projeví jak na zdravotní stránce života, tak také na jeho kvalitě. Vzrůstá výkonnost, zlepšuje se pohyblivost, ale i nálada.

 

susenky

caje„Výrobky do řady Víte, co jíte jsme vybírali velice pečlivě. Bylo potřeba vytvořit také speciální receptury tak, aby tyto výrobky skutečně odpovídaly zásadám správného a zdravého stravování,“ říká Ing. Petr Havlíček, výživový poradce. „Produkty řady Víte, co jíte jsou vyráběny šetrnými technologiemi a zachovávají si veškeré přírodní zdroje živin původních surovin jako je vláknina, vitamíny, minerály a další zdraví prospěšné látky.“

„Pro zvýšení výživové hodnoty, především vlákniny, která je tak důležitá pro správnou činnost trávicího systému a prokazatelně snižuje výsledný glykemický index, obohacujeme některé naše výrobky přírodním zdrojem vlákniny Hi-maize™ společnosti National Starch Food Innovation, U.S.A.,“ doplňuje Josef Kos, jednatel společnosti REJ.

www.vitecojite.eu
www.rejfood.eu

NAPIŠTE NÁM POD TENTO ČLÁNEK, CO DĚLÁTE PRO SVŮJ ZDRAVÝ JÍDELNÍČEK! TŘI Z VÁS ODMĚNÍME BALÍČEKM PRODUKTŮ OD SPOLEČNOSTI REJ, KTERÉ ZAŠTÍTIL ODBORNÍK ING. PETR HAVLÍČEK.

Reklama