Zdraví

Víte, co jíte? Nestyďte se zeptat, vaše tělo si zaslouží znát odpověď

Strava je vedle fyzické aktivity a odpočinku jedním ze tří základních pilířů vyváženého životního stylu. Kvalitní a pestrá strava složená ze sacharidů, tuků, bílkovin, vitaminů a minerálů totiž zajišťuje optimální zdravotní stav a dostatek energie. Proto nebuďte lhostejní a zajímejte se o složení, původ a zpracování potravin, které konzumujete. McDonald´s vám dává skvělou příležitost dozvědět se vše, co vás zajímá ohledně jídel prodávaných v restauracích společnosti, a odpovídá na rovinu.

MC

Společnost McDonald´s si stojí za kvalitou svých potravin a dává možnost svým zákazníkům, aby se o tom sami přesvědčili. Jako první společnost ve svém odvětví začala otevřeně zveřejňovat složení a nutriční hodnoty svých jídel a informovat zákazníky v otázkách vyváženého stravování a životního stylu. Aby se zákazníci mohli otevřeně a přímo ptát, spustil McDonald´s v loňském roce internetovou stránku www.narovinu.mcdonalds.cz. Lidé se zde dozvědí cokoli ohledně složení, kvality nebo výroby jídel, která McDonald´s ve svých restauracích nabízí.

obr1obr2

Není na co čekat

Vyvážený životní styl vyžaduje váš aktivní přístup a motivaci. Také McDonald´s věří, že dobrá informovanost je nezbytná k tomu, aby se každý zákazník mohl správně rozhodnout, jaké potraviny bude konzumovat nebo nabídne svým blízkým. Proto neváhejte a ptejte se na webu www.narovinu.mcdonalds.cz. Najdete zde také všechny předchozí dotazy a odpovědi přehledně uspořádané do jednotlivých kategorií. Dozvíte se tak spoustu zajímavých informací i z odpovědí na otázky ostatních lidí.

MC

Hltejte informace

Vyvážený jídelníček musí obsahovat všechny důležité látky – nic by nemělo chybět a ničeho by samozřejmě nemělo být moc. Proto je poskytování relevantních informací o výživových hodnotách, složení jednotlivých pokrmů i alergenech dlouhodobou aktivitou společnosti McDonald´s. Zákazníci mají širokou řadu možností, jak získat důležité informace o jídlech McDonald´s, například na webu www.mcdonalds.cz, na speciálním webu www.mcdonaldsmenu.info, na prostíráních na tácech ve všech restauracích i na obalech vybraných produktů.

MC

   
24.02.2014 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Valinka Farná [*]

    Zajímavý článek o jídle jsem si přečetla na O čem se mluví. Je to parádní internetový magazín, kde se každý týden dočtu spoustu zajímavého.

    superkarma: 0 25.02.2014, 12:09:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme