Zajímavou hru si vyzkoušela čtenářka Tina5. Spojovaly se v ní jména zvířat a přemýšlelo se nad tím, jak vypadá takové mláďátko...

Jasně, žiravenec je kříženec žirafy a mravence. Nejen o něm píše čtenářka Tina5 ve svém dnešním příspěvku.


Milá redakce,
tak nějak přemýšlím o zvířecí říši a nevím, zda bych si vybrala jedno zvířátko..
Chtěla bych být pilná jako včelka, silná jak mravenec, skákat bych chtěla umět jako blecha, rychlá bych chtěla být jako gepard, krásná bych chtěla být jako kočka, v zimě bych občas chtěla být medvěd, abych mohla jen spát a spát a někdy by nebylo marné být housenkou - jen se cpát a cpát, pak usnout a po probuzení být krásným motýlkem..
Ale nejlepší by asi bylo být domácím mazlíčkem, nechat se drbat a rozmazlovat..
Ale když to tak po sobě čtu, vypadala bych asi příšerně. Nedávno jsme hrály s dcerkami hru, co by bylo, kdyby a spojovaly jsme dvě zvířátka a jak by se jmenovalo a jak by vypadalo mláďátko... tak třeba žirafa a mravenec by měli žiravence apod a hodně jsme se u té představy nesmály. Fantazie nám fungovala skvěle.
Pěkný den.
Tina5
gepard

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30.10.2013: Zvíře, co vám sedí

  • Jaké byste chtěla být zvíře?
  • Říká vám partner či kamarádi nějakou zvířecí přezdívkou?

Zamyslete se nad tím, jakým byste chtěla být zvířetem. A zamyslete se i nad tím, proč právě jím? Pokud máte nějakou zvířecí přezdívku, popřemýšlejte, jak moc k vám sedí? Můžete mi také napsat, jak jste k ní přišla? Své příspěvky na toto téma mi posílejte nejpozději ve středu 30.10.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na pěkný dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti. Ten dostane jedna z přispěvatelek, jejíž příspěvek uveřejním.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama