Bulvár

Vítání paní Zimy na bobové dráze Prosek


Dosavadní slunečné počasí vůbec nenasvědčuje blížícímu se počátku zimy. Čas ale nelze zastavit, a proto se na Bobové dráze Prosek již na příchod paní Zimy pořádně připravili.

Od 3. do 4. listopadu bude v této souvislosti pro návštěvníky dráhy připravena řada atrakcí. Především si budou moci všichni zajezdit za jednotnou cenu pěti korun za jízdu. A to je jistě pořádná sleva.

 

Po oba dny budou moci získat návštěvníci kromě zlevněného jízdného i speciální edici permanentek pro rok 2006 a zajímavé dárky. A protože je jasné, že nejenom ježděním živ je člověk, bude připraveno i občerstvení za výjimečně nízké ceny. Za symbolických pět korun  bude k dispozici horký čaj či káva. Milovníci dobrého vína si budou moci zakoupit dvojku či svařák za pouhých deset korun.

Děti si budou moci zařádit na dětském hřišti s prolézačkami a umělou horolezeckou stěnou. Za sportovní výkony si pak odnesou připravené odměny v podobě sladkostí.

 

Bobová dráha na Proseku tak připravila zajímavou akci pro malé i velké. A proto neváhejte přijít se rozloučit s létem na bobovou dráhu. 

O bobové dráze:

Bobová dráha s celoročním provozem byla otevřena 15. června 2003. Dráha je dlouhá téměř 800 metrů, celkové převýšení je 50 metrů a maximální rychlost téměř 50 km/hodinu. Kromě délkových a rychlostních parametrů je zajímavý i profil trati, který obsahuje 720stupňové zatáčky. Dráha splňuje maximální bezpečnostní parametry. Dráha je otevřena sedm dní v týdnu. Aktuální informace o dráze jsou k dispozici na www.bobovadraha.cz.

Soutěž o volné vstupenky najdete ZDE

   
31.10.2005 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Andula [*]

  navíc bych se bála, že za 5,- tam budou úplně nemístné fornty, zvážíme-lii, jaké jsou tam i jindy.

  superkarma: 0 31.10.2005, 19:57:07
 2. avatar
  [1] Gabi [*]

  Hm, bobovku jsem měla docela ráda (když pominu ceny), ale letos v létě a na podzim se mi několikrát stalo, že měli zavřeno - uzavřená společnost.

  superkarma: 0 31.10.2005, 13:06:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme