Zdraví

Vitamíny pro vaše tělo

 

Také se cítíte unavení, bez energie, toužíte po jaru, protože zima vás opravdu zmáhá? Možná vaše tělo trpí nejen nedostatkem slunečního svitu, ale také nedostatkem potřebných vitaminů a stopových prvků.

 

Pokud se budete rozhodovat, jaké vitaminy vašemu tělu dodat, můžeme vám doporučit Energy Spektrum - multivitamin s prodlouženým účinkem a koenzymem Q10. Tento přípravek dodá vašemu tělu vše, co potřebuje, a díky Prodlouženému účinku je vhodný pro lepší využití aktivních složek, nezatěžuje se organismus náhlým zvýšením hladiny vitaminů a minerálů, jako tomu je u běžných multivitaminů.

 

Energy Spektrum - multivitamín s prodlouženým účinkem a koenzymem Q10

 

Kvalita výživy ve významné míře ovlivňuje celkovou výkonnost organismu a jeho energetický potenciál. Energy Q10 Spektrum obsahuje základní vitaminy a minerály v množství, jež je nezbytné pro normální růst, vývoj a fungování organismu, navíc obsah koenzymu Q10 zajišťuje dostatek energie pro mentální a fyzické pochody lidského těla.

Díky speciálnímu technologickému postupu je v organismu zajištěno postupné uvolňování aktivních látek obsažených v Energy Q10 Spektrum. Prodloužený účinek je vhodný pro lepší využití aktivních složek, nezatěžuje se organismus náhlým zvýšením hladiny vitaminů a minerálů, jako tomu je u běžných multivitaminů, navíc u osob s citlivou žaludeční sliznicí nedochází v žaludku k náhlému zvýšení koncentrace vitaminů a minerálů po požití tablety.

 

Účinky:

·        vhodný při přetrvávající únavě, oslabení, potížích s koncentrací

·        příznivě ovlivňuje fyzickou aktivitu

·        doplňuje a pomáhá zabraňovat vzniku nedostatku základních vitaminů a minerálů v důsledku nevhodné životosprávy

·        příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu a přispívá k udržení celkové dobré kondice

 

 

 

·        Koenzym Q10, látka významně se uplatňující při tvorbě energie, nezbytná pro každou buňku v těle, Energy Spektrum obsahuje Q10 jako jediný z významných multivitaminů.

·        100 % DDD u všech vitaminů a většiny minerálů je ideální pro dlouhodobou suplementaci a opět to přispívá k minimální zátěži organismu oproti běžným multivitaminům s minerály.

·        Akční balení 2+1 zdarma – hlavní výhoda tohoto balení oproti konkurenčním akcím (Calibrum, Centrum) je, že stačí koupit pouze 2x30 tbl. Energy Spektrum (tedy 60 tbl.) a zákazník dostane 30 tbl. zdarma – konkurenční hráči nabízí ke koupi jen 100tbl. balení a 30 tbl. zdarma

 

Prodloužený účinek je vhodný pro lepší využití aktivních složek, nezatěžuje se organismus náhlým zvýšením hladiny vitaminů a minerálů, jako tomu je u běžných multivitaminů, navíc u osob s citlivou žaludeční sliznicí nedochází v žaludku k náhlému zvýšení koncentrace vitaminů a minerálů po požití tablety.

 

Více na www.walmark.cz

   
06.03.2006 - Zdraví - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme