Zdraví

Vitaminy, minerální látky a kultury mléčného kvašení v jednom

Víte, jak tělu doplnit potřebné vitaminy, minerální látky a kultury mléčného kvašení najednou? Zkuste BION®3! Tento doplněk stravy obsahuje 12 vitaminů, 12 minerálních látek a kvalitní kultury mléčného kvašení v jediné tabletě.

Tyto složky přispívají k správnému chodu lidského těla a pomáhají využít energii i živiny tam, kde je tělo nejvíc potřebuje. Kultury mléčného kvašení, konkrétně kmeny lactobacillus gasseri, bifidobacterium bifidum a bifidobacterium longum, pomáhají správnému trávení potravy a udržují střevní mikroflóru v rovnováze. Tím podporují funkci imunitního systému. Bakterie mléčného kvašení jsou velmi citlivé a agresivní kyselé prostředí žaludku je může zničit. Tablety BION®3 jsou proto potaženy speciálním potahem, který prospěšné bakterie v trávicím traktu ochrání. Tento potah se rozpustí až na místě určení, tedy ve střevech, a tak se prospěšné bakterie dostanou až tam, kde jsou třeba.

Bion3

BION®3 PROTECT je určen pro všechny, kdo chtějí zůstat fit a být plní energie pro své každodenní aktivity. BION®3 50+ je pak určen těm, kdo chtějí zůstat ve výborné kondici i ve zralém věku po padesátce. Více o přípravcích na www.bion3.cz

Bion3

Nyní máte jedinečnou šanci zcela zdarma vyzkoušet BION®3 a ještě se zapojit do slosování o poukázku na nákup v internetovém obchodu www.parfums.cz v hodnotě 2 000 Kč.

Bion3

Podrobnější informace o soutěži najdete ZDE.

   
05.05.2014 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] paníliška [*]

  A není lepší dát si misku kyselého zelí? Sml57

  superkarma: 0 18.05.2014, 13:29:59
 2. [1] yuzum [*]

  zajímavý článek

  superkarma: 0 11.05.2014, 21:20:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme