ViadermVlasy přirozeně korunují celkový vzhled, není divu, že ženy a dívky věnují tolik pozornosti jejich úpravě. Sebelepší účes však nemůže zakrýt špatnou kvalitu a stav vlasů. V ideální kondici vlasy bývají kolem 20. roku života. S přibývajícím věkem se vysušují, slábnou, řídnou, začínají šedivět, ve zvýšené míře vypadávat, například v období těhotenství. Naštěstí je možné tyto nežádoucí procesy zpomalit dodáním látek nezbytných pro výživu vlasového váčku. Celkem sedm vysoce účinných látek, které pečují o zdraví vlasů, obsahuje doplněk stravy Viaderm Hair Perfect. Podstatné je, že tento přírodní přípravek působí přímo v hlubokých dermálních vrstvách a vyživuje vlasové kořínky zevnitř organismu, takže efekt je viditelný a dlouhodobý. Stačí dvě tablety denně.

Po nutrikosmetickém výrobku Viaderm Hair Perfect by měly sáhnout všechny ženy, které trpí nadměrným vypadáváním vlasů, jejich malým objemem a pružností, ženy, jejichž vlasy jsou bez lesku, oslabené a lámavé v důsledku častého barvení a ženy, které chtějí Viadermzpomalit proces šedivění vlasů. Viaderm Hair Perfect totiž obsahuje vysoké množství L-methioninu, který přispívá k zachování zdravé struktury vlasů, podporuje růst vlasů a zvyšuje jejich objem. Sójové izoflavony mají silné antioxidační účinky a chrání vlasy před předčasným stárnutím. Zlepšují krevní mikrocirkulaci a tím podporují zásobení vlasových kořínků potřebnými živinami. Spolu s dalšími složkami (křemík, biotin, vitamin B6, měď, L-cystin) Viaderm Hair Perfect vytváří vysoce účinné řešení k zachování zdraví, síly a krásy vlasů.

Užívání doplňku stravy Viaderm Hair Perfect je opravdu jednoduché – 2x denně, ráno a večer jedna tableta, alespoň jeden měsíc, nejlépe však pravidelně a dlouhodobě. Orientační cena Viadermu Hair Perfect, 30 tablet je 231 Kč, balení 60 tablet pak 402 Kč. Přípravek je k dostání v lékárnách.

 

Reklama