Jste pozvaní na party a ráno máte důležité jednání? Že jste skoro nespala a kruhy pod očima prozrazují včerejší program? Vyzkoušejte hydrogelové náplasti eliminující kruhy pod očima a najdete svého spojence na zamaskování vaší únavy!

Kosmetické účinky:
Ošetření hydrogelem nabízí účinnou pomoc proti vráskám, kruhům a váčkům pod očima. Nejčastější příčinou otoků je zadržování tekutiny v tkáních pod očima. Sericin je derivát hedvábí, který podporuje mikrocirkulaci a vyhlazuje vrásky. Zelený čaj působí proti zadržování tekutin v tkáni a extrakt z Palmaria marina zajišťuje odvodnění tkáně. Ginkgo biloba obsahuje bioflaviny, které podporují periferní oběh. Koňský kaštan chrání prokrvené tkáně a působí proti zadržování tekutin. Břečťan a přeslička stimulují aktivitu fibroblastu ve škáře a poskytují tkáním pružnost. Aloe vera je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny a chrání proti záření; také má zvláčňující, zjemňující a osvěžující účinky.

Návod k použití:
Před aplikací očistěte oblast pod očima. Vyjměte výrobek ze zapečetěného obalu. Odstraňte zabezpečující fólii a aplikujte na ošetřenou oblast. Několikrát lehce přitiskněte. Nechte působit 20-30 minut. Poté opatrně sejměte.
Výrobek musí být použit bezprostředně po vyjmutí z obalu. V případě nutnosti jej vložte zpět do obalu a opatrně uzavřete.
Pokud je produkt vystaven působení vzduchu, může dojít k jeho vysychání.

  • inovační technologie – hydrogel
  • eliminace kruhů a váčků pod očima
  • vyhlazení vrásek
  • pružná a vláčná pokožka
  • zklidňující a osvěžující účinek
  • efekt viditelný již po dvaceti minutách

Balení obsahuje 6 ks náplastí a zakoupíte je za doporučenou maloobchodní cenu 235 Kč v DM drogeriích a v lékárnách.

Chcete-li se zúčastnit naší soutěže, klikněte ZDE.

 

 

  

 

Reklama