Další přispěvatelkou k dnešnímu tématu je čtenářka Žížala.Křížová. Píše, že má dost koukání do monitoru v práci, tak proč by si jím měla ještě zaplevelovat volný čas...

Souhlasíte se čtenářkou Žížalou.Křížovou, že když člověk pracuje na počítači, už ho doma nechce ani vidět?

Já a sociální sítě...

Zdravím všechny :-)

Co se týče daného tématu... čas, který trávím na sociálních sítích by se dal počítat většinou na prstech ruky... Opravdu mi to moc neříká.. V práci jsem celý den u počítače, a tak jsem ráda, že si od koukání na monitor můžu doma odpočinout... Každopádně vím, že je mezi námi mnoho, kteří virtuálnímu světu dávají přednost před realitou všedního života... Bohužel se to hodně dotýká dětí (i když mé jsou zatím výjimkou... kde mám kousek dřeva - ťuk, ťuk, ťuk). Já nevím, my jako malí jsme se doma ani neohřáli a lítali s kamarádama po lese, po hřišti... Dnes to moc dětí neoslovuje. I když jsou určitě výjimky a to je jen dobře!

Nevím o tom, že by mi nějaká virtuální sociální síť pomohla v těžké životní situaci - a že jich už za sebou pár mám. Vždycky jsem si musela nějak pomoci sama, nebo s pomocí reálných přátel a známých a samozřejmě rodiny...
Musím ale podotknout, že mi nikdy žádná sociální síť neublížila - nedávám jí k tomu příležitost :-)

Pokud se někdy na nějakou sociální síť občas podívám, tak určitě na FB, jinak se tomu snažím vyvarovat...

Díky za Váš čas...

Ahojík,
Žížala.Křížová

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. 8. 2012: Vy a sociální sítě

  • Kolik času trávíte na sociálních sítích?
  • Stalo se vám někdy, že jste virtuální svět upřednostnila před reálným?
  • Které sociální sítě vám nejvíc vyhovují - kde vás to nejvíc baví?
  • Pomohla vám někdy v těžké životní situaci virtuální sociální síť?
  • A ublížila vám někdy?

Když se řekne sociální sítě, každý si okamžitě vybaví Facebook, Twitter, Linked-in, Nyx, někdo další třeba i ŽENU-IN.cz či jiné portály, kde vznikají sevřené virtuální komunity. Mě dnes zajímá, jak trendu používání sociálních sítí podléháte vy, milé čtenářky, a jak důležitou roli hrají ve vašem životě? Své příběhy mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 14. 8. 2012 do 15.00 hodin. Pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku (který jistě pomůže rozvinout vaši reálnou sociální síť), ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Dárkem je tentokrát zábavná hra od firmy Albi: Člověče na ex!

A pozor: Každá čtenářka, která odkaz na svůj dnešní zveřejněný příspěvek umístí na FB a upozorní mě na to e-mailem, získá odměněnu 1.000 extra bodů do srpnové části naší věrnostní soutěže!

hra

Reklama