U počítačů sedí i v tuto chvíli desetitisíce mladých a pohledných mužů a slečen, kteří by se nikdy nepropůjčili k prostituci. Ale co je špatného jen tak si to sama nebo sám udělat u počítače? To přece prostituce ani snad není, ne? Pochopitelně, že je, ale právě takto si většinou dívky mohou ospravedlnit více než pohodlné, příjemné vydělání peněz. Podivili byste se možná nad tím, kolik dívek z Čech je v podobných službách veřejnosti zapojeno.

Peníze jsou přece potřeba, uspokojovat se v klidu domova a brát za to příjemné sumičky je přece daleko zábavnější než sedět u pokladny v Delvitě. To se pak budou studentky divit, až se jejich autoerotické hrátky objeví na školní síti i s jejich pravým jménem… Ale nebuďme pesimisti, každá z nich přece dostává záruku, že služba není poskytována stanicím z České republiky. Pak je také ještě dobrá ta O Smolíčkovi.

Pro klienta je toto počínání podstatně méně rizikové. U lepších (dražších) služeb si dokonce může diktovat, co přesně má protějšek dělat, a ten mu pak udělá, co mu na monitoru uvidí. Internet je prostě bezva.

A jsou tu také Digitální potěšení…

Pak existují ještě speciální konzole pro sex přes internet, který už je „docela“ reálný. Jedná se o několik stimulátorů propojených kabely s dálkovým ovladačem a s počítačem. Pochopitelně se dá ovládat i softwarově (ukázku naleznete na této stránce), na monitoru máte společný chat a ovládací panel. Na něm vidíte všechny čtyři dráždiče a jednoduše nastavujete intenzitu, se kterou to bude s vámi doma cloumat a škubat, zatímco váš milý bude stovky, ba tisíce kilometrů vzdálený! Pro méně zběhlé účastníky internetových sexuálních seancí jsou jednotlivé partie ženy dokonce očíslovány, aby se nemohlo stát něco, co vlastně nechceme.

Udělej mě čudlíkama!

Tahle hračka se rozmohla hlavně poté, co vypukl za asistence Američanů další konflikt na blízkém východě. Vojáci byli opuštění, manželky a milenky tisíce mil… No co měli dělat? Chytří obchodníci prostě zaplnili díru na trhu a dodali zboží, které zaručeně pomůže uspokojit vaši milou, která pak snad nebude mít potřebu zahnout vám s hokynářem Tonym ze sousedství! Až bude váš partner voják v Iráku, nebude přesně tohle ta věc, kterou si bude přát k Vánocům?

Pro nás je poněkud pikantní informace, že firma má opravdu profesionální tým pracovníků, kteří velmi dobře rozumí svojí práci. Pocházejí z USA, Ruska a České republiky. Jak je vidět, zlaté české ručičky opět jednou udělaly díru do světa a my můžeme hrdě žít s vědomím, že díky dovednosti našeho národa je na světě mnoho a mnoho uspokojených párů.

Možností, jak si zpříjemnit osamocené chvilky, je tedy dost. Buďme si jistí, že jich bude neustále přibývat, vždyť přece do patnácti let si už budeme moci nechat stvořit ideálního partnera či partnerku, ale jinak by se dalo říct, že virtuální sex je tu pořád ještě hlavně pro ty, kteří nemají na to, aby si opatřili partnera normálně – tedy fyzicky.

Reklama