Bulvár

Virtuální pás cudnosti

Čtenářku Mio udivil virtuální pás cudnosti. Co si o něm myslíte vy?


Milý Jakube,

když jsem přemýšlela nad tím, které prádlo by pro mě bylo nepohodlné, asi jediné, které bych odmítla, by byl takzvaný pás cudnosti. A domnívala jsem se, že mužstvo dostalo rozum už v dávné historii a přestalo si tímto bezohledným způsobem hlídat své drahé polovičky. A ejhle, co jsem objevila. Je to tu znovu, ovšem poněkud zmodernizované, v GPS verzi, ale nějak mi nedochází, proč tenhle nesmysl vymyslela žena-návrhářka (následuje článek z internetu):

Jde o rafinované svůdné spodní prádlo, které navíc prostřednictvím navigačního systému GPS umožňuje sledovat kde se žena nachází.

Přístup k choulostivým údajům z GPS samozřejmě nemá k dispozici každý, kolem koho žena v půvabném prádle projde. Údaje ze zařízení jsou chráněny heslem. V případě, že žena vyráží večer sama do víru vělkoměsta, může mít její partner detailní informace o tom, kde se jeho drahá polovička pohybuje, a nemusí se o ni nijak obávat. Podle návrhářky se dokonce prádlo může změnit v cennou ochranu, například v případě, že je žena unesena neznámými únosci.

Podle některých feministek jde ale spíše o jakýsi "virtuální pás cudnosti", který má ženu dostat pod kontrolu. Muž, který ženě prádlo věnoval, má možnost sledovat, kde žena právě pobývá a kde zrovna spodní prádlo odložila. Brazilské feministky dokonce označily návrhářku Luciu Lorio za novodobou otrokářku a vyzvaly ženy, aby spodní prádlo s GPS bojkotovaly.

Luxusní souprava se skládá ze spodních kalhotek, poloprůsvitné košilky a perlového náhrdelníku. GPS zařízení je umístěno v průhledné části přímo u pasu. Muž, který by měl zájem mít svoji partnerku pod kontrolou, se musí připravit na nemalé výdaje. Cena luxusního špionského prádla se pohybuje mezi 500 a 700 eury.

Tak co vy na to? No, nekup to...

Krásné odpoledne přeje,
Mio

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

   
17.03.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [5] mio [*]

  tlustoprdka — #4 já mám takový pocit, že ten patří do výbavy proto, aby se ženský tak moc nenas.aly, kdyby tuto sadu obdržely od milého..

  superkarma: 1 17.03.2010, 14:48:58
 2. avatar
  [4] tlustoprdka [*]

  Já bych si vzala akorát ten perlový náhrdelník

  1. na komentář reaguje mio — #5
  superkarma: 0 17.03.2010, 14:42:28
 3. avatar
  [3] vodfon, kolie [*]

  Tak ten, bych mít fakt nechtěla!Sml80

  superkarma: 0 17.03.2010, 14:37:43
 4. avatar
  [2] mio [*]

  Jitulinka — #1 zbytečné..ti to stejně vždy nějak okecají..

  superkarma: 0 17.03.2010, 14:23:53
 5. avatar
  [1] Tulinka [*]

  Tak to abych se bála vůbec vyčůrat Sml30 a něco pro chlapa by nebylo Sml80

  1. na komentář reaguje mio — #2
  superkarma: 0 17.03.2010, 14:08:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme