První lásky jsou ve většině případů ty nejkrásnější, ale zároveň nejbolestivější. Ztratit prvního kluka je přeci „velká tragédie“. Nikdy ale nevíte, zdali se vám v životě opět neobjeví.

Tak jako každý i Viola ve svých pubertálních letech zažila první velkou lásku. Nebyla to však jen chvilková záležitost. Dotyčný byl prvním mužem, se kterým se milovala a následně dva roky chodila. Když ji opustil kvůli spolužačce, byl to téměř konec světa. Dnes se nad touto vzpomínkou už jen směje. „O pár let později jsem na něj ráda vzpomínala. Přeci jen, byl mým prvním v mnoha směrech.“

láska

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Viola se vdala a po pár letech manželství se znovu rozvedla. Rozchod to nebyl příjemný a ona, jako většina žen v této situaci, nechtěla mít s muži nic společného. Alespoň na nějakou dobu. „Chtěla jsem mít klid. Užívala jsem si, že jsem poprvé sama. Konečně jsem měla možnost dělat to, co jsem vždy chtěla.“ A právě tehdy, když si užívala nový život, potkala znovu svou první lásku.

Nenechte si ujít:

„Šla jsem si jako každé ráno vyzvednout kávu. Stála jsem ve frontě a nejednou se otočil muž, který stál přede mnou. Zprvu jsem ho nepoznala, přeci jen patnáct let se na nás obou podepsalo. On mě poznal hned. Samozřejmě jsme se hned začali bavit. Zjistila jsem, že má dítě, ale s partnerkou nežije. Domluvili jsme se na večeři. Bylo toho tolik, co jsme si museli říct.“ Viola si večer užila. Vyprávěli si, co se jim za tu dobu v životech přihodilo. Samozřejmě zavzpomínali i na staré dobré časy.

Znamením pravé lásky je, že pomíjí. Nepomíjející je pouze iluze lásky.
Gabriel Laub

Zdroj: www.citaty.net

Pouze u jedné večeře však nezůstali. Začali se vídat častěji. Jejich kamarádství během následujících týdnů přerostlo v něco silnějšího. „Randíme spolu. Je to moc fajn. Ani jeden se do ničeho nevrháme po hlavě. Trávíme společné chvilky, ale zároveň si dáváme onen osobní prostor. Uvidíme, jak to s mou staronovou láskou do budoucna dopadne,“ říká Viola na závěr.

Čtěte také:

Reklama