Právě se nacházíme v období, kdy je častější výskyt chřipek a nachlazení na denním pořádku. Horečka, ucpaný nos, bolest v krku, zanesené dutiny, únava a malátnost... To jsou nepříjemnosti, kterým by se každý z nás nejraději vyhnul. Důležitá je samozřejmě prevence a konzumace zvýšeného množství vitamínů.

I přes všechna opatření máte pocit, že na Vás nachlazení útočí? Zajděte do nejbližší lékárny a kupte si PROPOLKI. Tyto pastilky s obsahem léčivého propolisu a blahodárného vitámínu C Vám pomohou v boji s infekcí horních cest dýchacích.

PROPOLKI posilují imunitní reakci organismu a zmírňují záněty v dutině ústní a krku. Vysoké účinnosti dosahují především díky svému složení. Zdraví prospěšný vitamín C zná jistě dobře každý. Jedná se o látku, která je životně nezbytná a nutná také k udržení tělesného zdraví. V lidském těle plní mnoho důležitých funkcí. Tato velice prospěšná látka, kterou PROPOLKI obsahují, má také zklidňující vliv na sliznici dutiny ústní a hrdla. Zbavíte se tak nepříjemného pálení i bolesti, která provází nejen nachlazení, ale i stavy chrapotu i podráždění krku následkem suchého vzduchu, prachu, pylů, alergické rýmy, dlouhého namáhání hlasivek, požívání studených nápojů.

propolki

Hlavní účinná látka, propolis, představuje substanci, kterou včely dezinfikují stěny svých úlů i povrch pláství. Vnitřek úlů je tak zcela sterilní. Stejně tak pomůže přírodní extrakt z propolisu obsažený v pastilkách PROPOLKI Vašim horním cestám dýchacím. Má velmi silné antiseptické účinky, napomáhá znecitlivění bolesti a rychlejšímu hojení. Navíc stimuluje imunitní systém a metabolismus. Jedná se tedy o zázračný přírodní produkt, jehož benefity využívá lidstvo již po celá staletí.

Nyní můžete jeho prospěšné účinky vyzkoušet i Vy v pastilkách PROPOLKI. Jsou k dostání v běžné síti lékáren bez lékařského předpisu. Cena jednoho balení se pohybuje od 60 do 70 Kč. K dispozici jsou čtyři různé příchutě: s vitamínem C, se zázvorem a vitamínem C, s malinou a šípkem nebo bez cukru. Přípravek není určen pro alergiky a osoby s přecitlivělostí na propolis a jiné včelí produkty.

Reklama