Bylo nebylo, žilo jedno děvče, už za dva měsíce měla oslavit krásných 16 let a její úhlavní kamarádka ji vylákala na diskotéku do právě otevřeného klubu. Venku už postávala spousta lidí a brýlatý mládenec je posílal pryč, že už je plno a dovnitř se nikdo nevejde. A protože ho na děvčeti něco zaujalo, pustil ji dovnitř i s kamarádkou výměnou za slíbený taneček.

Při tanci zjistili, že mají plno společných zájmů a domluvili si schůzku zase za týden. Půl roku se takhle scházeli každý pátek a během týdne putovaly zamilované dopisy tam a zpátky. Nastalo jaro a  romantický vztah plný kytiček, zamilovaných básniček a tajných schůzek chtěl onen mládenec završit tím, co k pravému vztahu patři, a najednou to zaskřípalo.

Ve svých šestnácti letech si to děvče připadalo naprosto nepřipravené pokročit dál a chtělo si ještě zachovat tu romantiku, která k jejímu věku patřila, a tak velká láska skončila rozchodem.

V dalších sedmi letech proletěly jeho i jejím životem další lásky a lásečky včetně jedné, která málem skončila svatbou, ale v knize osudu to bylo napsáno úplně jinak. Jednoho večera jí do života náhoda přihrála opět její první lásku. Není pravda, že nelze vstoupit dvakrát do stejné řeky. Ti dva se opět sešli a láska pokračovala, jako by těch sedm let vůbec nebylo.

Podle pravidel Červené knihovny se ti dva vzali a zplodili spolu tři děti. Od prvního setkání je to už 32 let a on jí stále nosí kytičky  jako na první schůzce a ona má i po těch letech schované ty jeho dopisy plné básniček a romantiky. Jenom už jim přibyla léta, kila a šedivé vlasy. 

A jestli si nebude po sobě uklízet ty zatracené ponožky, co nechává válet, kde ho napadne, tak ho zastřelím, zazvoní zvonec a pohádky bude konec…….!!! 

Vikina007

Milá Vikino, tys mě zase dostala. No, chtěla jsem si dneska hezky zabulet, tak jsem si zabulela. Ti teda závidím... ty kytičky a i ty ponožky, protože to je prostě roztomilé. Ale taky Ti to strašně moc přeju... tak ať Vám je spolu pořád takhle krásně.... Díky za Tvůj příběh. :o)))

Reklama