Společnost Lidl Česká republika dnes představila nový sortiment exkluzivních vín z několika vyhlášených francouzských vinařských oblastí. Přiblíží tak českým zákazníkům kvalitu a věhlas francouzských vín prostřednictvím dalšího z oblíbených tematických týdnů.

Zákazníci si budou moci vybrat v týdnu od 8. října 2012 z více než 40 druhů vín v cenové nabídce od 80 Kč do 400 Kč.
„Naše tematické týdny jsou poznávacím znakem prodejen Lidl. Zákazníci je vyhledávají a pestrost nabídky tematických týdnů je jedním z důvodů, proč se k nám rádi vracejí. V tradici nyní pokračujeme zcela novým speciálem a zákazníkům nabídneme kvalitní francouzská vína,“říká Michal Farník, jednatel společnosti Lidl Česká republika.

Bordeaux, Côtes du Rhône, Bourgundsko, Languedoc-Roussillon a Alsasko jsou oblasti, kde odborníci společnosti Lidl vybírali ta nejlepší vína, která mohou nyní ochutnat i čeští zákazníci. V nabídce více než 40 druhů vín a najdou se i opravdové skvosty z významných Chateau Fleur de Lisse, Fonréaud, Canteloup, Chateau de Mille Anges či Domaine de Beylieu. Zákazníci se mohou těšit na vína červená, bílá a také šumivá.

 vino

vinodva

„Měl jsem možnost všechna vína ochutnat a musím říci, že mě výběr společnosti Lidl velmi mile překvapil. Všechna vína, která jsou v nabídce, patří opravdu k velmi dobrým a jejich ceny jsou vskutku atraktivní. I já sám se těším, až si pár lahví koupím,“ hodnotí nabídku Lidl sommelier Jakub Král

vinotri

Sortimentu vybraných vín vévodí skvost v podobě exkluzivního vína Chateau Laroze, které nebude součástí běžné nabídky, ale zákazníci jej budou moci vyhrát ve spotřebitelské soutěži, která poběží od 8. do 10. října 2012 a celkem se hraje o 400 lahví.

Exkluzivní nabídkou francouzských vín provede zákazníky milovník dobrého vína, herec Marek Vašut, který vybrané oblasti, odkud nabídka pochází, také osobně navštívil. Jeho zážitky a rozhovory s mistry vinařského umění dostaly podobu televizních a rádiových spotů, které týden exkluzivních vín doprovází.

vasut

Další informace najdete také na stránkách www.lidl.cz

tisková zpráva

Reklama