Milujete napětí, když se blíží Mikuláš? Jak budou děti připravené na „svatou“ trojici a jaké bude jejich nadšení? Pak máme pro vás zajímavý tip! Tento víkend pro své zákazníky připravila kika spoustu dárků a slev!

Mikuláš, Čert a Anděl neodmyslitelně patří k české kultuře a jedné z mnoha tradic, bez kterých se česká zima zkrátka neobejde. Tato slavná trojice chodí jednou ročně vždy 5. prosince. Všichni se na ně moc těšíme!

Co pro vás připravila kika?

V neděli 6. 12. vás čeká Mikulášská kika, kde Mikuláše, Čerta i Anděla potkáte osobně a bude na vás čekat i spousta jiné zábavy. Od pečení perníčků a mikulášské dílny po zajímavé soutěže a další aktivity – záleží, na jakou prodejnu kika vyrazíte. Podívejte se na program jednotlivých OD a prožijte zábavnou neděli plnou soutěží, dárečků a zážitků!

kika

A NAVÍC! Na všech prodejnách na děti letos čeká Strom splněných přání – kouzelný vánoční stromeček, kde děti mohou vyhrát krásné dárečky. Stačí mít trochu štěstí a zúčastnit se vybarvování ozdobiček.

Co můžete získat?

Hlavní cena Stromu splněných přání je velký barevný sedací vak nebo rodinné vstupné do aquaparku, takže je určitě o co hrát a na co se těšit! Pro děti je navíc připravena STAR WARS škola mladých rytířů JEDI, kde za splnění úkolu budou moci vyhrát drobný dárek a dostanou vyznamenání.

kika

Péče o maminky! Maminky se budou moci poradit s nezávislými poradkyněmi Mary Kay ohledně správného líčení a dalších nezbytností pro ženskou krásu.

A aby toho nebylo málo, celý víkend můžete v kika po celém Česku i Slovensku nakoupit se slevou 15 % na celý nákup.

kika

Zábava pro celou rodinu, soutěže, dárečky, vánoční dobroty a mnoho dalšího od Mikuláše, čerta a anděla!

Přijďte se pobavit, zasoutěžit si a vyhrát krásné ceny.

Navíc v Praze na vás čeká vystoupení kouzelníka Pavla Kožíška a Vandy a Standy.

Podívejte se na program na jednotlivých obchodních domech kika ZDE:

 

kika

Reklama