.

Víkendová nabídka: 20 % dolů z ceny zájezdu tam, kde chlapi nosí úsměv hned po ránu!

Cestování

Víkendová nabídka: 20 % dolů z ceny zájezdu tam, kde chlapi nosí úsměv hned po ránu!

Naše doporučení: Rozhodněte se o víkendu a jeďte tam, kde chlapi nosí úsměv i po ránu. Navíc je to nyní extra výhodné...  

Akce, která funguje jen o víkendu!

Patříte také k těm, které letos ještě na své dovolené nebyly a právě teď sledují na internetu každý záchvěv pohybu cen zájezdů k moři směrem dolů? Jestli to potkalo i vás a zároveň máte chuť jet nikoli hned teď, ale cca po polovině srpna, zkuste bleskovou víkendovou akci cestovní kanceláře Alex - rezervaci zájezdu on-line se slevou parádních 20%. Všechno se to děje přímo tady. Slevy můžete využít každý víkend v červenci.

Kromě této víkendovky na zmíněném linku naleznete další super slevy, jako je například speciální výběr hotelů a cen pro samotnou cestující mámu s dětmi, svůdnou 20% slevu pro cestující single, co si chtějí užít klidu i zábavy najednou, či úžasná zvýhodnění pro klasickou kombinaci - rodiče s dětmi. Třešničkou na dortu je však až 50% sleva pro cestující nad 50 let věku! Ta z vás, která už se nemůže dočkat a ráda by z upoceného srdce Evropy ráda k moři hned, samozřejmě může využít super last momentů zde a letět prakticky hned druhý den. 

Jsou-li vám už česká vedra „na suchu“ protivná, vezměte si o víkendu odpoledne do lepší klimatizované kavárny s sebou noťas a bookněte si svou dovolenou u moře, kde se teplo léčí koupelí v osvěžujícím přímořském ráji. ...A co si budeme povídat, chlapi jsou tam na jihu přece jen hezčí a i svůdnější... třeba jen na pohled!

Vaše obchodní oddělení

   
23.07.2010 - Zahraničí - autor: (red)

Komentáře:

  1. [1] franta80 [*]

    Takové last minute na poslední chvíli nejsou vůbec špatné, už třeba jen z toho důvodu, že si člověk užije skutečně úžasnou dovolenou za pár korun.

    superkarma: 0 11.08.2010, 11:02:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme