Bulvár

Víkendová akce bez plavek!

Podzimní naturistická sezóna v aquaparku v Čestlicích začíná!

aquaZačíná tradiční naturistická sezóna v Aquapalace Praha. V sobotu 18. září se uskuteční první podzimní Naturistická party aneb koupání bez plavek. Ve Vodním světě je od 20.00 do 23.30 připravena večerní party pro naturisty. Další večer pro milovníky koupání bez plavek se bude v aquaparku v Čestlicích konat 20. listopadu. Následovat bude dalších pět plánovaných akcí v příštím roce. Návštěvníci se mohou v sychravých dnech ohřát také v saunovém světě, který nabízí 12 druhů saun a prohříváren. Vyzkoušet můžete například Kneippovy lázně, venkovní část, kde je srubová a zemní baňa nebo speciální saunové ceremoniály. Připraveno je akční vstupné pro dospělé 250 Kč a pro děti 120 Kč.

Pohodlná doprava do Aquapalace zdarma

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C") - Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

O Aquapalace Praha

aquaAquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. Prostor pro relaxaci hledejte v rozsáhlém Saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postaráme v moderním Fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí našeho Spa. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

 

   
17.09.2010 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Tee.. [*]

  Jéé..to je síla.. Sml54

  superkarma: 0 21.09.2010, 12:56:03
 2. [2] Matesana [*]

  Asi dobrá akce, já bych tam ale nešla. Sml31

  superkarma: 0 21.09.2010, 10:18:13
 3. avatar
  [1] vodfon, kolie [*]

  Sml23

  superkarma: 0 20.09.2010, 20:57:09

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme