Novinky

Víkend ovládne 14. Pražská muzejní noc

V sobotu 10. června se uskuteční již 14. ročník Pražské muzejní noci. Pořadatelé letos vyzývají ke společnému sdílení zážitků a dojmů z akce prostřednictvím sociálních sítí. Pro příznivce pražských muzeí bude připravena i soutěž o nejlepší video zachycující Pražskou muzejní noc, jejíž výherci budou ocenění zajímavými cenami.  

Návštěvníci 14. ročníku Pražské muzejní noci mohou letos navštívit celkem 78 objektů, které pro ně zpřístupní 49 institucí.

49

muzea

Letos Národní muzeum prostřednictvím živých přenosů na sociálních sítích seznámí návštěvníky s aktuálním děním muzejní noci. Organizátoři navíc návštěvníky vyzývají, aby se stali spolutvůrci obsahu sociálních sítí a pomohli tak k větší informovanosti o průběhu akce. Zájemci mohou sdílet fotografie a videa z akce na svém Facebooku, Instagramu či Twitteru, přičemž nejlepší video na Facebooku bude oceněno.

Webové stránky 14. Pražské muzejní noci opět nabízí možnost vytvořit si svůj vlastní program. Jejich prostřednictvím je také možné navštívit nový profil Národního muzea na Instagramu.

Veškeré informace o akci jsou uvedeny na webových stránkách www.prazskamuzejninoc.cz.Novinky a zajímavosti o akci je možné sledovat na facebookové stránce Pražské muzejní noci www.facebook.com/prazskamuzejninoc.

   
09.06.2017 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

  1. [2] anina4 [*]

    já jsem vyrazila, ale ty fronty a chození,dost mě bolely nohy,ale stálo to zato,takové muzeum kávy jsem ani nevěděla že existuje

    superkarma: 0 11.06.2017, 18:29:52
  2. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

    Dobré akce,ale všude strašné fronty (podle předchozího) atak jsem tentokrát vzdala.

    superkarma: 0 09.06.2017, 14:35:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme