Bulvár

Víkednová soutěž - po stopách skřítka Čemelky


Asi jsem nějak středečním tématem urazila svého domácího skřítka Čemelku, protože se rozhodl sebrat si svoje kufříky a vyrazil na cestu. Ale jak ho znám, bude se chtít o své zážitky podělit. Od pátečního odpoledne až do neděle večer sem bude určitě házet obrázky ze svých cest. A když říkám sem, myslím tím někam do článků na Ženě-in. Zkusím skřítka usměrňovat, aby své pohledy z dálek dával jen do článků ze středy 1. srpna a pátku 3. srpna. I když je na prázdninách, musí být ukázněný. No nemám pravdu?

A teď, co bude vaším úkolem. Čemelka sem od pátku bude dávat své obrázky z cest. Každý obrázek bude mít číslo a vy k číslu přiřadíte název místa, na kterém se právě skřítek nachází. Pozor, nepište své odpovědi dřív, než budete znát všech pět míst. To by se pak nedalo započítat jako správná odpověď a odpovídat můžete jen jednou!

Soutěž poběží od pátku od pěti hodin do pondělí osmi hodin do rána a své odpovědi budete moci psát ZDE (klikněte!).

Držím vám palce, abyste mého neposedného domácího skřítka chytli na všech místech, a měli tak šanci vyhrát DVD Kate&Leopold, kde hlavní hrdinové taky cestují, ale v čase. A kromě této ceny na vás čekají ještě dvě malé překvapení. Tak hodně štěstí! Vyhlašuji lov na skřítka!!!

   
03.08.2007 - Společnost - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] evadolezalova [*]

  monozdor: No já teda nevím, na co se dívají tvoje , ale já jim teda radši pouštím krtečka a spol. Kate a Leopold se mi pro ně zdá dost těžkej, ne ?

  superkarma: 0 05.08.2007, 00:06:42
 2. avatar
  [1] Apatyka [*]

  Film se mi líbil, takže cenu bych brala, a jen doufám, že skřítek nebude velký světoběžník, pač já toho moc nepocestovala, tak ať fotky poznám

  superkarma: 0 03.08.2007, 14:40:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme