Novinky

Vidět srdcem…

Včera jsem zažila velmi zvláštní den. Sešla jsem se krásnou mladou dívkou plnou temperamentu a elánu. Strávila jsme s ní skvělé dvě hodiny v útulné malé kavárně. Bavily jsme se jako dlouholeté přítelkyně o běžných věcech, co na tom, že slečna byla téměř slepá…

Bára je mladou dívkou, úspěšnou zpěvačkou, která ještě navíc ke všem svým aktivitám učí lásce k hudbě i ty nejmenší a nejmladší z nás. Stíhá toho tolik, že kolikrát ani neví, kde jí hlava stojí. A pro samý spěch ani pořádně nevidí. Žertovala. Ale ne až tak docela. Je totiž zrakově handicapovaná. Před naším setkáním jsem o tom samozřejmě věděla, ale stejně mi vyrazila dech. Jak zvládá běžné denní situace? Jak se raduje ze života? Co má na sobě nejraději a jak smaží řízky? Kdy ji budeme moci spatřit na televizních obrazovkách? Dozvíte se již brzy!

ccc

Rády byste se Báry na něco optaly? Neváhejte, diskuze je vám k dispozici…

   
10.10.2014 - Redakční novinky - autor: Veronika Pavlíková

Komentáře:

 1. [3] Nikar [*]

  Mě by třeba zajímalo, když se zeptat můžeme, jak trávíte dovolenou a zda si ji vůbec vybíráte. Chcete, aby Vám ostatní pomáhali, nebo jste raději samostatná a chcete vše dělat sama (pokud to jde tedy)? Myslím třeba v domácnosti, v práci apod. Sml16

  superkarma: 0 10.10.2014, 10:20:34
 2. avatar
  [2] Pajinka [*]

  sympatická slečna Sml22 mě teda jako první napadla otázka, odkud má ten krásný kabát Sml58, ale miluju hudbu a zeptám se tedy, jak učí lásce k hudbě ty nejmenší a nejmladší z nás - učí zpěv? nebo hru na nějaký nástroj?

  superkarma: 0 10.10.2014, 09:23:23
 3. avatar
  [1] vladka321 [*]

  Bára má můj obdiv. S jakýmkoli hendikepem je život ztížen. Ovšem ten, kdo jím trpí to většinou až tak nevnímá. Obzvláště, je-li tomu tak od narození. Horší je, pokud se hendikep získá během života a potom také jde o vnímání ostatních.

  Takže "Báro", jak Vás vnímají ostatní? Jak je těžké najít zaměstnání a jak třeba partnera? Spokojíte se většinou se svými vrstevníky, kteří jsou na tom obdobně, jako Vy?

  superkarma: 0 10.10.2014, 09:17:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme