Jaké je naše hodnocení služby Scan&Go?

Klára: Pro mne to byla novinka, nákup se skenerem Scan&Go jsem neznala. Velmi mile mě překvapilo, jak je to snadné a užitečné. Stačí si i vyzvednout skener a jít s ním nakupovat, přesně tak, je vidět v našem videu. Vážně to byla „hračka“.  Oceňuji rychlost placení u Scan&Go pokladen. To se hodí vždycky - nejen když zrovna nakupuje hodně lidí.
Moc příjemná byla i zkušenost s vyřízením věrnostní karty Globus bonus – s ní si vyzvedáváte skener. Zařídíte si ji na počkání v Informačním centru každého hypermarketu Globus. A jde to i na webu globusbonus.cz.
 
Jitka: Službu Scan&Go velmi chválím. Používání skeneru Scan&Go a celý nákup s ním byl velmi snadný a rychlý. Všechno zboží jsme si načítaly do  skeneru už v průběhu nákupu a rovnu ho ukládaly do nákupní tašky. Vše bylo připravené k zaplacení u pokladny Scan&Go. Hotově i kartou. Prostě jsme jen zaplatily a šly. Bez zdržování vykládáním nákupu u pokladny na pás a úklidu nákupu do tašky. A žádný stres, že pomaleji dávám věci do tašky a že nestíhám platit.

Podívejte se na naši videoreportáž, ve které vám dokážeme, že nakupování se službou Scan&Go je snadné a rychlé.

Proč vyzkoušet službu Scan&Go?

  • Snadný a velmi pohodlný nákup rovnou do tašky
  • Rychlost a úspora času – odpadá vykládání zboží na pokladní pás
  • Celkovou hodnotu svého nákupu máte po celou dobu stále pod kontrolou
  • Celý nákup je velmi jednoduchý díky intuitivnímu ovládání skeneru i pokladen
  • V pokladní zóně je obsluha připravená vždy poradit
  • Se Scan&Go nakoupíte po celé ČR ve všech 15  hypermarketech Globus
     


Co k tomu potřebujete a jak nákup probíhá?
V kterémkoli z 15 hypermarketů Globus si na začátku nákupu, kromě nákupního vozíku, vyzvednete ruční skener u stěny Scan&Go a pak už jen stačí snímat skenerem kódy a zboží vkládat přímo do nákupní tašky. Na závěr nákup zaplatíte u pokladen Scan&Go. Velkou výhodou tohoto nakupování je to, že již nemusíte vykládat zboží na pokladní pás a ani čekat u pokladny. K nakupování se Scan&Go potřebujete věrnostní kartu Globus Bonus, pomocí které si ruční skener vyzvednete. Tu získáte během chvilky v Informačním centru hypermarketu Globus a nebo na www.globusbonus.cz. Podrobnosti najdete na www.scanandgo.cz.

 

Naše články a recenze čtenářek a spřátelených blogerek
 
Čtenářská akce v Globusu: Testovaly jsme službu Scan&Go, jaká jsou naše hodnocení?
Pojďte s námi vyzkoušet nákupy v hypermarketu Globus se službou Scan&Go
 

Reklama