Jak vypadá skutečný zvířecí soucit a tragedie, to uvidíte v následujícím videu, ve kterém se jedna kočka pokouší resuscitovat svého kočičího kamaráda po nehodě s automobilem. POUZE PRO SILNÉ NÁTURY!

Hrdinství má mnoho podob. Například pomoci příteli v nouzi či dokonce na pokraji smrti. Toho by mnozí z nás nebyli schopni a s děsem by po nehodě s autem odvraceli tváře, štítili se na zraněného sáhnout, ne tak ale kočka z tohoto videa - její snaha byla, žel marná...

Setkala jste se někdy s obdobným hrdinbstvím, napište o něm do dnešního tématu dne!

Téma dne: Zvířecí hrdinství

  • Zachránilo vás někdy zvíře?
  • Zachránila jste někdy zvíře?
  • Viděla jste někdy zachraňovat zvíře jiné zvíře?

Pokud ano, je zítřejší téma určené právě vám! Napište svůj příběh o zvířecím hrdinovi, anebo příběh, kterak jste sama nějaké zvířátko zachraňovala. Nemusí to být zrovna pejsek, ale i malí ptáčci vypadlí z hnízda, zatoulaná kočička, papoušek, který se najednou objevil ve větvích vašeho stromu na zahradě, poraněný ježek… Za svůj příběh (dlouhý alespoň jako tento odstavec) můžete získat hezký dárek: kočičí krmivo Purina ONE Natural Balance a knížku Mořská (nejen) kuchařka z nakladatelství Grada. A jak na to? Napište mi svůj příběh k dnešnímu tématu do zhruba 15.00 hodin (dnes je čtvrtek 2. prosince 2010) jednoduše elektronickou poštou na redakční e-mail!

purina

Reklama