Přemýšlel jsem, jaké video zvolit k dnešnímu pomlouvačskému vánočnímu tématu. Dlouho jsem hledal jednu filmovou ukázku, ve které hrdina říká: „Zruším Vánoce!“ Nakonec jsem sáhl ale po osvědčeném Achmedovi...

V dnešním tématu pomlouváme Vánoce. Hledíme na jejich odvrácenou tvář a snažíme se ji nějak pojmout, uchopit a pojmenovat.

Abychom se dnes také trochu zasmáli, rozhodl jsem se dnes sáhnout po vánočním videu s Achmedem, mrtvým teroristou...

Téma dne 21. 12. 2011: Negativa Vánoc

  • Co vás štve na Vánocích?

Prostá otázka, na kterou by se dalo jistě odpovědět jen jednou prostou větou. Ale chcete-li mít šanci k získání jednoho odporně zeleného dárku od AVONU (schválně vám neprozradím, co to je), tak mi napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec. Pošlete ho na redakční e-mail uvedený níže a pamatujte, že pokud toužíte po jeho uveřejnění, měl by přistát v redakční e-mailové schránce nejpozději 21. 12. 2011 v 15.00 hodin odpoledne.

Dnes máte také poslední možnost sbírat body do naší Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun. Proto jsem se rozhodl, že k odporně zelenému dárku od AVONU rozdám ještě 2.540 prémiových bodů mezi dnešní přispěvatelky. Kolika přispěvatelkám je rozdám, to se rozhodnu v průběhu dne, podle kvality a zajímavosti příspěvků.

  • Šťastná vánoční soutěž: MVS 2011

avon

Reklama