Rodina

VIDEO: Batolatům chybí železo a vitamín D. Batolecí mléko je dodá

V české studii z roku 2014* vyšlo, že každé druhé české batole má nedostatek důležitých živin, jako jsou například železo a vitamín D. A právě o tyto vitamíny je obohaceno batolecí mléko. Naopak kravské mléko je na ně relativně chudé.

V prvních třech letech dítě velmi rychle roste a téměř zdvojnásobí svou výšku. Tomu musí být přizpůsobené i množství živin, které v tomto období dostává. Potřebuje například až 4krát více železa než dospělý člověk nebo dvakrát více vitamínu D (na kilogram váhy).

HamiBatolecí mléka Hami jsou přizpůsobená potřebám českých batolat a obsahují vše pro správný růst a vývoj. Můžete si tak být jistá, že s doporučenou denní dávkou mléka Hami, 330 ml denně, přijímá batole dostatek železa a vitamínu D.

Většina dětí v tomto věku má ale už jasno o tom, co jim chutná a co nechutná. A batolecí mléko není výjimka. Krmení musí být pohoda pro miminko i maminku. Mléka Hami jsou u batolat oblíbená pro svou jemnou chuť lahodného mléka. To, že s mléky Hami dostává vaše batole přesně to, co potřebuje, dokazuje také doporučení České pediatrické společnosti.  Mléka Hami mají toto doporučení už od roku 2014.

Zapojte se nyní do výzvy mléka Hami za zdraví českých batolat - čím více maminek se zapojí, tím více batolecích mlék Hami můžou maminky vyhrát!

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojence. Způsob použití a další informace na obalech a na webu. Potravina pro zvláštní výživu.

Více zde: www.klub-maminek.cz/vyzva-mleka-hami

   
20.05.2015 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Avosanaj [*]

    Sml79

    superkarma: 0 20.05.2015, 13:02:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme