Téma probírané ze všech stran: Konec prázdnin, se nevyhnulo ani našemu magazínu. Všechno jednou končí, aby nové zase začalo. Končí prázdniny, začíná škola. Skončí škola, začnou prázdniny. Na všechno zůstávají krásné vzpomínky. Třeba v podobě fotografií.

Někdo si prázdniny a dovolenou prodlouží i na září, ale většina z nás už je doma. Pro děti znamená září nástup do školy, pro dospělé nové pracovní nasazení. Okurkovou sezonu střídají nové plány a nápady, podzim celkově by měl být nabitý elánem a energií.

Ale i v tomto zářijovém pracovním a školním nasazení stále probleskují vzpomínky. Vzpomínky na sluníčko, letní noci, i ty zatracené tropy, kdy jsme mohly skočit do vody.

A také vzpomínky na místa, kam jsme se o prázdninách, ať už samy, s partnerem nebo s rodinou… podívaly.  
Na místa, kde se nám líbilo, kde jsme automaticky vytáhly fotoaparát, abychom se pak doma v klidu ještě několikrát tímto místem pokochaly a řekly si: „Tam bylo ale krásně!“

Na světě je spousta krásných míst, ale nejen v zahraničí, i u nás, v naší malé zemi, která oplývá nekonečným přírodním i historickým bohatstvím. Hrady, zámky… pole, lány… kultura i krásné ženy. Celý svět je obdivuje a my zase obdivujeme bohatství a krásu jiných zemí.

Dnešní téma je foto-téma.
Posílejte fotografie míst, ať už u nás, nebo v zahraničí, která vás zaujaly, kde se vám líbilo, která chcete, abychom viděly i my ostatní. Míst, která mohou být třeba dobrými tipy na další prázdniny.

Přispívám také svou trochou do mlýna a posílám dvě pilotní fotografie.

fotorecko

  • blankytně modré nebe, azurové moře, skála, strom... to je pobřeží Řecka (na fotografii pobřeží ostrova Kos)

slovensko

  • hluboké lesy, hradní zřícenina, malebná vesnička... to jsou krásy Slovenska (na fotografii údolí pod hradem Čachtice)

Téma dne 4. září: Prázdninové fotografie

Posílejte prosím nejvýše dvě fotografie
na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Čtenářku, která pošle nejzajímavější fotografii, odměníme pěkným dárkem: sadou čtyř luxusních sklenic na víno

.  sklenice

Reklama