LIFTACTIV SUPREME
Nová generace péče proti stárnutí od Vichy

Mnoho žen vnímá stárnutí jako dlouhodobý problém, v jehož důsledku vypadá jejich pleť rok co rok starší. Co když to nejsou roky, ale jednotlivé dny, které urychlují projevy stárnutí pleti?

Liftactiv supreme

Laboratoře Vichy proto poprvé klinicky a objektivně změřily dopad pouhého dne na pleť. Tento unikátní objev poukazuje na nový biologický fenomén – stárnutí pleti v průběhu dne, které se postupem času zintenzivňuje.

Vichy uvádí exkluzivní novinku Liftactiv Supreme pro účinný boj proti stárnutí v průběhu dne a obohacuje tak úspěšnou řadu Liftactiv – č. 1 v péči proti vráskám v lékárnách.

Nepřetržitě působí během dne a bojuje proti viditelným projevům stárnutí v okamžiku jejich vzniku.

Okamžitě.

V průběhu dne.

Den po dni.

LIFTACTIV SUPREME
První celodenní lifting od Vichy pro nepřetržitou korekci vrásek a zpevnění pleti

Díky nejpokročilejší kombinaci aktivních látek a revoluční technologii „DAY PROOF“ nepřetržitě bojuje proti projevům stárnutí pleti v momentě jejich vzniku, a to na 3 úrovních pro komplexní účinek:

  • 1 OKAMŽITĚ

3D optická korekce

Díky kombinaci tzv.“BLUR efekt“, částic pro vyretušování nedokonalostí pleti, zmatňujících pudrů a bílých mikro-perleťových částics technologií Liquid Light dochází k okamžitému vyhlazení povrchu pleti a rozjasnění.

  • 2 OD RÁNA DO VEČERA

„DAY-PROOF“ technologie: adenosin + kofein

Adenosin vyhlazuje pleť a zároveň působí preventivně proti vráskám v průběhu dne, zatímco kofein bojuje proti známkám únavy a ztrátě jasu, „dobíjí“ pleť energií.

  • 3 DLOUHODOBĚ

rhamnóza + neohesperidin

Lifactiv supreme5% koncentrace rhamnózy a neohesperidin jako účinné duo aktivních látek posiluje korekci vrásek, pevnost pleti a přispívá k dlouhodobému liftingovému efektu.

Na konci dne je pleť vyhlazenější, více rozzářená, působí svěže a méně unavená. 
Již po 1. měsíci dochází k výrazné redukci vrásek včetně hlubokých a zvýšení pevnosti pleti s dlouhotrvajícím liftingovým efektem.

Péče se nachází v luxusních broušených dózách se zrcadlovým víčkem.

Každá žena si může vybrat svou denní péči ve 2 unikátních texturách se sametově hebkým finišem  pro příjemný pocit při doteku.

PÉČE PRO NORMÁLNÍ A SMÍŠENOU PLEŤ

Tato jemná krémová textura se ideálně přizpůsobí ple­ti, zanechává ji svěží a přináší pleti komfort díky 10 % glycerinu.

PÉČE PRO SUCHOU PLEŤ

Obsahuje vybranou kombinaci komfortní olejové báze spojenou s vosky pro vyhlazení vrásek. Bohatá textura je díky obsa­hu karitového másla a oleje z meruňkových jadérek vyživující a rychle se vstřebává.

MOC: 699 Kč / 50 ml* (obě textury)

BEZ PARABENŮ. HYPOALERGENNÍ. VHODNÁ I PRO CITLIVOU PLEŤ. S TERMÁLNÍ VODOU Z VICHY. KLINICKY TESTOVÁNO.

K dostání v partnerských lékárnách Vichy.

Reklama