Vztahy

Vibrující králíček mě trochu zklamal

Recenze na erotické hračky vás zřejmě baví, a tak tu máme dalšího odvážlivce, který by se s vámi chtěl podělit o své zkušenosti. Čtenářka Aneta vám představí jeden z nejprodávanějších vibrátorů.

S manželem se používání erotických pomůcek nijak nestraníme, a tak nám doma vzniká celkem slušná sbírka. Samozřejmě přiznávám, že uplatnění najdou, i když jsem doma sama. A právě proto mě už dříve zaujal jeden vibrátor. Nebyl z nejlevnějších, a tak jsme si jeho pořízení dlouho jen plánovali. Nakonec Petr obětoval ty dvě tisícovky a koupil mi ho k našemu výročí.

Pár dní na to odjel na služební cestu a tenhle růžový králíček dostal svou první příležitost. Ne, nejsem úchyl, pojmenování králíček má svoje odůvodnění. K tomu ale až později.

ruzovejVybrala jsem si ho proto, že na internetu na něj pěli samou chválu. Několika e-shopy byl ohodnocen jako výrobek roku. A všichni shodně ho označovali za nejlepší kousek v kategorii perličkových vibrátorů. Je z příjemného měkkého materiálu a na rozdíl od většiny „jelly“ vibrátorů i příjemně voní. To můžu potvrdit. Ale po dvou měsících se vůně začala vytrácet.

Srdce prodejců i většiny kupců si získal asi pro svou rotační špičku, která je vyplněná perličkami. Rotuje na obě strany v deseti různých programech. A jako jedna z mála se také pohybuje nahoru a dolů. Krom toho je vibrátor ještě opatřen malým králíčkem s dlouhýma zahnutýma ušima. Taktéž dokáže vibrovat s různou intenzitou a zvládá deset programů. Tahle část slouží k dráždění klitorisu.

A teď k vlastní zkušenosti. Pochopitelně jsem po takových ódách čekala hodně. Takže jsem se do toho pustila při první příležitosti. Ovládání je intuitivní a velmi snadné.

Nejdřív jsem vyzkoušela rotační tělo vibrátoru. Což bylo skoro tak dobré, jak se psalo. Bylo by to ještě lepší, kdyby vibrovalo i samotné tělo. To ale bohužel tenhle přístroj neumí.

A pak se dostal ke slovu i králíček. Pro někoho, kdo svoje tělo nemá tak úplně pod kontrolou, a to jsem i já, to bude asi šok. Přiznám se, že něco tak intenzivního jsem ještě nezažila. Bylo to úžasné.

Jenže asi právě proto bylo taky hned po všem. Jak intenzivní zážitek to byl, tak slabé bylo vyvrcholení. Byla jsem zklamaná. Zkoušela jsem to potom ještě párkrát. Vždy s podobným výsledkem.

Tím ale nechci říct, že by tahle hračka nestála za nic. Spíš se s ní člověk musí naučit pracovat. A rozhodně nebude pro začátečníky.

Aneta

   
03.03.2010 - Ona s ním - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [7] aurelien [*]

  jen kdyby nebyl tak hlucnySml15

  superkarma: 0 11.03.2010, 16:17:54
 2. avatar
  [6] catcat [*]

  Vcelku OK, jen nemá ty ruce, které pak pohladíSml24

  superkarma: 0 05.03.2010, 15:24:34
 3. avatar
  [5] risina [*]

  Dante Alighieri — #1 Pro mě we-vibe nic moc.

  superkarma: 0 04.03.2010, 22:21:32
 4. avatar
  [4] Kofola [*]

  Nebyl tenhle králíček i v seriálu Sex ve městě?  Myslím, že Charlotta z něho byla unešená Sml24

  superkarma: 0 03.03.2010, 20:19:52
 5. avatar
  [3] Eva Soukupová [*]

  Dante Alighieri — #1 už tu byla Sml33 ZDE.

  superkarma: 0 03.03.2010, 09:02:52
 6. avatar
  [2] kareta [*]

  Dante Alighieri — #1 mi vyhovujeSml80

  superkarma: 0 03.03.2010, 07:37:27
 7. avatar
  [1] Dante Alighieri [*]

  Napište někdo recenzi na We-vibe. Taky se hodně chválí, ještě jsem k němu neslyšela jedinou negativní připomínku. Tak by mohl někdo napsat, jak to je.. Sml26 Přece jen se mi nechce vyhodit 2.500 z okna.

  1. na komentář reaguje kareta — #2
  2. na komentář reaguje Eva Soukupová — #3
  3. na komentář reaguje risina — #5
  superkarma: 0 03.03.2010, 02:41:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme