Také mám jednu zkušenost s vibrátorem. Po revoluci můj muž začal jezdit po Evropě s kamionem a jednou mi přivezl dárek, krásně zabalenou krabici s mašlí, a když jsem jí rozbalila, málem jsem omdlela, byl tam "Robert" a dokonce s třemi nástavci. Tenkrát jsem to oplakala, jak k tomu přijdu, vlastníma rukama se o mého muže starám a jemu je zatěžko se se mnou milovat a místo sebe mi koupí takovou blbost.

Krabice letěla do skříně a hned po jeho odjezdu do popelnice, teda až na jeden nástavec. Ten byl totiž naprosto úžasný k dolévání vody, do baterek u náklaďáku. Když se později má drahá polovička sháněla po dárku, řekla jsem pravdu a také připojila, že tohle mi už do baráku nesmí.

Před třemi lety jsem si nového pomocníčka pořídila sama a dobrovolně, neboť drahá polovička stále brázdí Evropu a doma bývá zřídka. Jenže teď, než má přijet, vymýšlím nové a nové schovky, protože nevím jak mu říct, že mám doma o jednoho milovníka víc... :o))

murena


No vida, jak se lidé mění.:-) Hezký příběh, nejlepší je využití toho nástavce.:-) Ale nedozvěděli jsme se, jak vypadá ten nový!:-)

Popište mi svůj vibrátor :-)! Čekám na horké lince redakce@zena-in.cz!

Reklama