Novinky

Vezměte děti na koncert a nechte je hrát v klipu!

Kapela pro rodiny s dětmi PÍSKOMIL SE VRACÍ dokončí letošní nabitou šňůru velkým předvánočním koncertem v pražském Lucerna Music Baru. Děti se tak mohou opět po roce podívat do hudebního klubu, kam možná chodí jejich rodiče, a užít si dovádivou koncertní show.

Kapela Pískomil se vrací hraje veselý a vtipný holknkluknroll a letos vydala druhé album Buďte první, komu se to líbí!. Po červnovém křtu této nahrávky se Pískomil prakticky nezastavil. Předvánoční koncert 6.12. v Lucerna Music Baru bude jeho koncertem s číslem 100!.

Na vánočním koncertu vás proto bláznivé dovádění na pódiu i pod pódiem nemine. Těšit se můžete na zábavnou projekci, kterou nahlédneme do dětství členů kapely. Proběhnou soutěže o skvělé dárky od kapely. Pískomil představí energický set z obou alb - A kdy už tam budem i z novinky Buďte první komu se to líbí!, která vyšla před prázdninami.

Během koncertu budou mít kamery napilno. Kapela zachytí čilý koncertní mejdan a vznikne nový videoklip, jehož součástí můžeš být i ty! Motivem videa se stanou právě bláznivé taneční kreace, a proto se PÍSKOMIL těší, že vyprovokuje děti i rodiče k neopakovatelným výkonům.

sya

 

   
05.12.2014 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Cher [*]

    Sml80 Co to je za slovo "vemte"?

    superkarma: 0 05.12.2014, 13:30:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme