Kapela pro rodiny s dětmi PÍSKOMIL SE VRACÍ dokončí letošní nabitou šňůru velkým předvánočním koncertem v pražském Lucerna Music Baru. Děti se tak mohou opět po roce podívat do hudebního klubu, kam možná chodí jejich rodiče, a užít si dovádivou koncertní show.

Kapela Pískomil se vrací hraje veselý a vtipný holknkluknroll a letos vydala druhé album Buďte první, komu se to líbí!. Po červnovém křtu této nahrávky se Pískomil prakticky nezastavil. Předvánoční koncert 6.12. v Lucerna Music Baru bude jeho koncertem s číslem 100!.

Na vánočním koncertu vás proto bláznivé dovádění na pódiu i pod pódiem nemine. Těšit se můžete na zábavnou projekci, kterou nahlédneme do dětství členů kapely. Proběhnou soutěže o skvělé dárky od kapely. Pískomil představí energický set z obou alb - A kdy už tam budem i z novinky Buďte první komu se to líbí!, která vyšla před prázdninami.

Během koncertu budou mít kamery napilno. Kapela zachytí čilý koncertní mejdan a vznikne nový videoklip, jehož součástí můžeš být i ty! Motivem videa se stanou právě bláznivé taneční kreace, a proto se PÍSKOMIL těší, že vyprovokuje děti i rodiče k neopakovatelným výkonům.

sya

 

Reklama