Domácnost

Většina Španělů si sex plánuje stejně jako obchodní schůzky

MADRID – S náhodnými exotickými sexuálními hrátkami se při dovolené na jihu Evropy asi rozlučte – Španělé podle všeho už nejsou, co bývali!

Nový průzkum provedený ve Španělsku totiž rozptýlil veškerá klišé, která hovořila o obyvatelích této země jako o horkokrevných milencích, kteří jsou schopní se oddávat sexu vždy a všude.
Není to tak horké!

Autoři průzkumu, který zorganizovala Španělská federace sexuologických organizací, totiž zjistili, že si většina Španělů plánuje své sexuální hrátky stejně jako například návštěvu zubaře nebo obchodní jednání.

„Z erotických hrátek horkokrevných Španělů se naprosto vytratila spontánnost, přirozenost a živelnost. Sex si plánují nejen v rámci denních povinností, ale i na několik týdnů dopředu, což je děsivé,“ míní španělský sexuolog Carlos San Martin.

A jak tedy průzkum dopadl?
Sedmasedmdesát procent Španělů tvrdí, že si čas erotických hrátek se svým partnerem (partnerkou)v rámci denního rozvrhu skutečně plánuje.
Dvaapadesát procent pak dokonce přiznává, že si v podobném duchu plánuje celý týden.

Výsledky byly pro všechny opravdovým překvapením a kroutí nad nimi hlavami i samotní sexuologové.

Přitom všem naprostá většina Španělů – neuvěřitelných šestaosmdesát procent – svůj sexuální život považuje za naprosto rozumný a přiměřený. Stejné procento Španělů také prohlašuje, že jsou v sexu velmi šťastni.

„Nedá se věřit tomu, že jsou iberští nevázaní milenci již minulostí. Alespoň jsme ale na druhou stranu zjistili, že jen málokdo si ve Španělsku dokáže představit vztah a sex bez lásky a něžností, které jsou pro mnohé Španěly dostačující satisfakcí za horkokrevný sex,“ dodává doktor Martin.  

         
   
17.07.2003 - Dům a byt - autor: Pluspress.cz

Komentáře:

  1. avatar
    [11] Exupery [*]

    Taky mám něco dost podobnýho doma, ale sex neplánujeme dopředu
    Ale hlavně nevěřte pluspress.cz Nedávno tam byl nějakej průzkum dělanej na statisticky průkazném vzorku devětadvaceti lidí Tuším o tom, že v těhotenství se neblbne. Měli 15 těhotnejch a 14 netěhotnejch

    superkarma: 0 17.07.2003, 16:53:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme