Bojíte-li se lásky a partnerských vztahů v roce 2011, chcete-li zklidnit rozbouřené vody domácích vášní, nechte si poradit věštkyní Reginou, se kterou jsme na toto téma připravili rozhovor. Její rada zní: „Láska by se měla rozdávat spontánně a bez kalkulu.“

Máte partnera a bojíte se, že o něj přijdete? Nebo naopak lásku (tu s velkým „L“) teprve hledáte? Požádal vás o ruku a vy nevíte, zda kývnout? O vztazích a jejich všemožných zákoutích jsem pohovořil s věštkyní a kartářkou Reginou z internetové Věštírny...

Medailonek: Regina

Z karet věští už třicet let. Používá mariášové karty, Tarot, Oshovy karty, pro zablokované duše runovou magii a výklad klasických žolíkových karet. Také komunikuje prostřednictvím křišťálové koule s Všehomírem. Její motto zní: Pokud Ti něco v životě působí problémy, vykopej to ze dveří a vezmi si na to hodně ostrý podpatky.“

reg

Co říkají karty o vztazích v roce 2011?
Tak všeobecně se vztahy hodně řeší už v roce 2010. Je to taková prověrka každého z nás, jak přistupujeme k zodpovědnosti, pochopení a k empatii, k druhým. Rok 2011 bude, co se týká vztahů, náročný. Partner bude zrcadlem toho, co jsme do vztahu dali, a bude to rok zúčtování, ale i odměn. Takový příklad - pokud partnerovi nahrazujeme matku a staráme se o něj jako o bejbátko, tak vztah pravděpodobně skončí. Nemůžeme se divit, za prvé - s matkou se nesouloží, za druhé - dokonale jsme potlačili jeho mužské JÁ, a za třetí - muž je lovec, chce dobývat a vítězit. Vyprané peřiny, připravená svačinka do práce a neustálé peskování ho najednou přestanou bavit a odchází tam, kde se cítí jako muž. A pokud jsme vedle sebe jako muž a žena, vztahy se naopak upevní a prohloubí.

regJak je to vlastně s koncem světa v roce 2012? Má vůbec ještě smysl zabývat se něčím tak malicherným, jako jsou vztahy?
Kdepak. V roce 2012 nebude konec světa, jak je nám předkládáno v téměř hororových scénářích. Ona taková čistka v podstatě už začala. Záplavy, tsunami, zemětřesení, letecké havárie, denně spousta mrtvých. Ještě nikdy jsme nezaznamenali takové množství obětí na životech jako v této době. Ani děti se nerodí normálně, umělé oplodnění je téměř na denním pořádku, mladí lidé skoro nemohou zplodit dítě běžnou cestou. V tomto období je prostě stopka, dokud se svět nevyčistí, nemají se děti rodit. Lidé se zabíjejí kvůli dvěma stovkám, muži se přeoperovávají na ženy a rodí děti! Vrchnost dovolí, aby se daly koupit na každém rohu drogy, zbraně a děti. Sami se podílíme na konci světa, vybíjíme se navzájem. Ale to jsem odbočila. Vztahy a láska jsou nejdůležitější, v čem přežijeme. Je zajímavé, jak si lidé po záplavách pomáhali. Soused, se kterým jsme vedli válku, se s námi rozdělí o chleba, puberťák, který nepozdravil, nám pomáhá uklízet vyplavený dům... Vztahy jsou nejdůležitější a takové zmodernizované Desatero, kterým bychom se měli všichni řídit, nás provede bez úhony rokem 2012.

Která období v roce 2011 budou pro lásku nejpříznivější?
Každý den, každá minuta a každá vteřina. Nejde nikomu určit, kdy má rozdávat lásku, měl by to dělat spontánně a bez kalkulu.

A která naopak budou příznivá nejméně - kdy dojde pravděpodobně k partnerským krizím?
Tak všeobecně se krize na nás chystají vždy při úplňku, v období svátků, prodloužených víkendů a v zimních měsících.

Na co bychom si v příštím roce měli dát pozor, abychom o lásku nepřišli?
Komunikovat a řešit problém ihned, on se sám neztratí, jenom se tou nekomunikací zvětší, a tím se zvětšuje i propast mezi partnery. Přestaňme chtít někoho vlastnit, je to lidská bytost, a ne naše osobní vlastnictví. Nenechme se vytvarovat, buďme takoví jako na začátku, do tohoto originálu se náš partner zamiloval. Milujme bez kalkulu, vyplatí se nám to.

ves

Reklama